Děkujeme za příspěvek na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka Zuzka. Je docela smutný, ale třeba se jí alespoň ulevilo, že se nám mohla svěřit.

Máj, lásky čas. Možná právě v tuto dobu na mě padá největší smutek a pocit osamění. Všude se láskyplně cvrliká, řeší se, pod jakým stromem si dát prvomájový polibek a já jen tiše závidím všem zamilovaným. Chtěla bych ještě někdy zažít ten pocit. Ještě si nepřipadám tak stará, abych se smířila s tím, že už zůstanu navždy sama. Je mi „teprve“ čtyřicet, ale láska se mi stále nějak vyhýbá.

Nevím, čím to je, ale všechny moje vztahy vždycky skončily fiaskem. Možná jsem moc náročná, ale nechci být s někým za každou cenu jenom proto, abych se necítila tak opuštěná. Jenomže možností, jak někoho potkat, moc není.

Párkrát jsem zkusila seznamku, ale pochopila jsem, že tudy cesta nevede. Muži tady hledají jakési virtuální vztahy, ale ve skutečnosti na svých životech nic měnit nechtějí. Buď jsou ženatí a chtějí si jen dopisovat, nebo jsou to fakt zoufalci, kteří potřebují, aby je ženská vydržovala. Možná mám na takové případy „štěstí“ jen já, ale děkuji pěkně, už nechci.

Teď jsem alespoň objevila partu single lidí, kteří pořádají různé výlety a akce, takže občas s nimi nezávazně někam vyrazím. Ale lásku mezi nimi zrovna nehledám.

Ale kdo ví, možná kdo nehledá, najde. Jenomže já už se pomalu začínám smiřovat s tím, že už mě pod třešní nikdo nepolíbí.

Ještě, že mám doma alespoň svoje tři kočičáky a nevracím se do úplně prázdného bytu.

Vaše nemilovaná Zuzka

Možná nejste sama, koho neměl kdo políbit pod rozkvetlou třešní, ale nezoufejte, přece není všem dnům konec

Co byste Zuzce poradily, aby se necítila tak opuštěná, milé ženy-in? Má někoho hledat, nebo tomu nechat volný průběh?

Napíše nám některá z vás také svůj příspěvek na téma Láska? Naše téma ještě zdaleka nekončí. Co vy a láska? Máte štěstí, nebo spíš smůlu? Zažila jste v životě spíš zklamání, nebo jste každou chvíli zamilovaná? Zavzpomínejete si na své lásky.

Na vaše příspěvky se těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama