Při nepěkném zlozvyku nachytala svého drahouška čtenářka s nickem Zázvorka...


Brrrr pusa

Už od včerejšího vyhlášení přemýšlím, zda mám napsat o zlozvyku svého nejmenovaného, ale jinak milovaného přítele. Ač jinak je děsně fajn, oproti jiným chlapům (podle drbání s kamarádkami) je velice čistotný, manuálně zručný - radost pohledět, i v domácnosti a domácích pracech tvárný, milý, sympatický, veselý........... prostě "můj" ideál:-)Ale za jednu věc bych ho "roztrhla jak škrkavku", umlátila kladivem nebo alespoň a teď mi promiňte - pozvracela. A to jsem na to přišla po dost dlouhé době, jak jsem si toho mohla nevšimnout dřív - nevím. Já tomu říkám "nevyužitý chlap".

To bylo tak: před ulehnutím do postele se jako vždy vystřídáme v koupelně, on první, já tentokrát druhá. Kupodivu mi nevadí zvednuté prkénko na WC, tak si ho prostě dám dolu a hotovo. Jak mačká tubu zubní pasty je mi úplně jedno - já mám svou! Ani mě moc nevytáčejí poházené ponožky a slipy v koupelně, tak to vezmu se svým prádlem a hodím to koše na praní, ale co mě vytáčí je nevyužitý chlap!!
To takhle vyjdu z koupelny (umytá, voňavá, blažená) a najdu svého voňavého, umytého přítele na křesle v podivné pozici. Vůbec o mně nevěděl a tak jsem ho pozorovala, co to vlastně dělá. Jednu ruku měl v puse a kousal si nehty - to je první brrrr, za které bych mu utloukla ruce. Nesnáším ten zvuk, jak je ucvakává zubama - brrrr. A co s nima dělá pak, radši nechci ani vědět. A druhou ruku měl zkroucenou na lopatce. Jak ji tam dostal do dnes netuším. A ďoubal a seškrabával si nějaký - slušně řečeno - "pupínek". A co mi zvedá žaludek i teď je to, co následovalo. V nestřeženém okamžiku, rychlostí blesku ten prst strčil do pusy. Já myslela, že padnu! A má představivost rázem letěla ještě dál - tak líbat se dnes nebude!!
Dát mi pusu, jsem mu ten večer nedovolila a hnala ho znova do koupelny si vyčistit zuby s výstrahou, že se má opovážit to ještě jednou přede mnou udělat, nebo co hůř - abych já po polibku našla ve své puse "něco jeho"................. brrrr!!! Takže radím, zaměstnat chlapovi ruce, aby neměl roupy. Dělám si z něj legraci, že bude zašívat nebo plést:-)

A abych byla kritická i k sobě, protože já jsem samozřejmě naprosto dokonalá, jedinečná, bez zlozvyků, úžasná a bezchybná ............
tak snad sem tam po mně zůstane někde ležet ČISTÉ párátko.

Silné nervy všem s našimi chlapy

Zázvorka

Text neprošel jazykovou úpravou


Své příspěvky na dnešní téma můžete nadále zasílat na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz .
Do předmětu napište heslo Zlozvyky.

Tentokrát soutěžíme o druhý díl kuchařky Dr. Oetkera PEČENÍ S LÁSKOU, která obsahuje 52 rychlých a skvělých receptů na pečení. Autorka nejšťavnatějšího příspěvku ke kuchařce navíc obdrží jako dárek stylovou zavazovací zástěru od pražského kulinářského institutu.

Kucharka

Reklama