Mít na zahrádce jezírko, to je panečku luxus! Čtenářce Vodfon se to poštěstilo - malé, krásné jezírko s lekníny, vklíněné do srdce lesů... Romantika bez hranic.

Téma je dnes fotografické, milé čtenářky, posíláte mi své zahrádky. Následující snímek a text zaslala čtenářka Vodfon...

Chtěla byste také na zahrádce jezírko?


Krásný den.

Naše zahrádka i chatičkou leží v krásné lesní přírodě. Leží v horách, takže ani o krásný výhled nejsme ochuzeni. Na procházkách i na zahradě rostou pampelišky, kopretiny a kopřivy, které využiju na salát. Pampelišky mi však ujídají naše dvě suchozemské želvičky. Ještě že pejsci nejsou na zelené. Jinak bych měla po jarní vitamínové stravě. Bylinky z přírody, si tady užívám. Vitamíny po kterých doslova šlapu, ty ve městě nemám. Na naší zahradě mě nejvíce chytlo jezírko. Nebyla jsem však sama, zaujalo i naše kavalírky. Někteří trvají na koupeli v něm. Mám co dělat, abych je přesvědčila, že jezírko není pro ně to pravé. Rybičky a lekníny se lovit a pojídat nesmí. Já nemám potřebu se v něm koupat, rybičky mě fakt nelákají. Já vydržím u jezírka hodiny sedět s kávičkou v ruce a pozorovat lekníny. Když na ně svítí sluníčko, nádherně se otvírají. Neznám fakt krásnější pohled. Načerpám zde sílu i energii . Neopakovatelný výhled od jezírka, bych si sebou donesla i do města, ten mi tam moc chybí!

zahrada

Vodfon

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 17. května 2011: Vyfoťte svou zahrádku

Všechno kvete, pučí, bzučí a zpívá - je tu květen a v zahradách nastalo to nejbarevnější období.

  • Pochlubte se svou zahrádkou a vyfoťte ji!

Ano, ano, vyfotografujte k dnešnímu tématu svoji zahrádku a pošlete mi ten obrázek v elektronické podobě do redakce. A pozor! Chci jen jeden obrázek - ten nejkrásnější pohled na vaši zahrádku. K obrázku mi připište, co přesně na něm je a proč se vám tenhle pohled tolik líbí. To všechno zašlete na redakční e-mail 17. května 2011 do 15.00 hodin.

Nejkrásnější zahrádku ocením malým dárkem, totiž knížkami Zahradničení s měsícem od Reginy Engelkeové a Velká kniha o bylinkách od Jekky Mcvicarové z (oba tituly vydal Knižní klub).

zahradniceni bylinky

Reklama