Děkujeme za opravdu aprílovou lahůdku. Poslala nám ji čtenářka s nickem Vodfon a vy si přečtěte, čeho je schopná zhrzená žena

Krásný den. První den sbalila  všechny věci do krabic a kufrů. Příští den zavolala stěhováky, aby všechny její věci odvezli. Třetí den si sama sedla ke stolu v krásné jídelně a zapálila svíčku, pustila si klidnou hudbu a pochutnala si na kupě krevetek, kaviáru a lahvince vína.

Po večeři navštívila každý pokoj v domě a do každé tyče na záclonu vložila napůl snědenou krevetu namočenou v -kaviáru. Pak uklidila kuchyň a odešla. Krátce na to přišel manžel se svou novou přítelkyni a byli velice šťastni. Po několika dnech začal dům pomalu, ale nepříjemně páchnout. Vyvětrali, vyčistili koberce, prohlédli otvory, zda -li se tam neschovává mrtvá myš. Vymalovali, všude rozložili vonné věcičky. Nic nepomohlo, přátelé je přestali navštěvovat, služebná odešla, opraváři odmítli překročit práh domu. Bezbývalo, než dům prodat.

Po měsíci neměl nikdo o dům zájem, odmítla s nima pracovat i realitní kancelář. Museli vzít vysokou půjčku a koupit nový dům. Bývalá manželka, má kamarádka, zatelefonovala a ptala se, jak se daří. Soucitně vyslechla ságu smradlavého domu. Taky podotkla, že se ji po domě velmi stýská a byla by ochotna dům levně koupit. Manžel si uvědomil, že jeho bývala žena neví, jak dům smrdí, vycítil příležitost a svolil dům prodat i pod cenou. Do hodiny navštívil manžela právník s podepsanými papíry. Po týdnu  bývalý manžel se svojí přítelkyni nadšeně sledují stěhováky, jak jim balí zařízení.........................................VČETŇĚ  SMRADLAVÝCH ZÁCLONOVÝCH TYČÍ

Mějte báječný apríl!!!!!!!

Vodfon

No to je neskutečnéééé. To se opravdu stalo, nebo je to Apríl, kterému jsem tak krásně naletěla?

Co tomu říkáte? Myslíte si, že je to pravda? Dokázala byste vymyslet také takový žertík? Už jste někoho napálila, nebo někdo napálil vás? Jak prožíváte Apríla? Pamatujete si na nějaké aprílové kousky ze školy? Který vám připadal nejpovedenější?Máte ve svém okolí nějakého vtipálka, který se v kanadských žertících vyžívá?

Napište nám, ať se společně zasmějeme, nebo možná zaslzíme.

Na vaše historky se těším an adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama