První dnešní příspěvek dorazil od čtenářky Vmarty. Jak vypadá její květinová zahrádka a co ji letos nejvíce potěšilo, to se dočtete v této novince...

Zahrádka, toť téma, o které dnes běží. Níže si můžete prohlédnout, jak to vypadá na zahrádce čtenářky Vmarty...

Zahrádka

Přestěhovali jsme se z města na vesnici. Domeček je útulný a zahrádka, no to je kapitola sama o sobě.
Vždy jsem si říkala jak budu zahradničit, sadit, pěstovat...těšila jsem se jak malý dítě, jenomže to by jsme nemohli mít hafana, který celou zahrádku okupoval.:) Protože vyrůstal v bytovce... zahrada se stala jeho královstvím. Ploty jsem stavět nechtěla, stejně by je přeskočil a tak jsem si posadila jen pár stromků, keřík a malinkou okrasnou zahrádku v tvaru kolečka. Moc kvítka nemůžu, protože můj manžel je alergický na včely. Ale pár růži a skalku jsem si tam dala.Předloni mi dala sousedka žluté kvítko a to se mi taky krásně rozrostlo a kde se vzala, tu se vzala, tento rok nám na kraji kolečka krásně vykvetla fialka. Zahrádka je malá, ale dělá mi radost. Člověk si při ní odpočine, hlavně když růže krásně kvetou a voní.

zahradka

Milá redakce, přejí Vám hodně krásných článku,

vaše čtenářka,
Vmarta

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 17. května 2011: Vyfoťte svou zahrádku

Všechno kvete, pučí, bzučí a zpívá - je tu květen a v zahradách nastalo to nejbarevnější období.

  • Pochlubte se svou zahrádkou a vyfoťte ji!

Ano, ano, vyfotografujte k dnešnímu tématu svoji zahrádku a pošlete mi ten obrázek v elektronické podobě do redakce. A pozor! Chci jen jeden obrázek - ten nejkrásnější pohled na vaši zahrádku. K obrázku mi připište, co přesně na něm je a proč se vám tenhle pohled tolik líbí. To všechno zašlete na redakční e-mail 17. května 2011 do 15.00 hodin.

Nejkrásnější zahrádku ocením malým dárkem, totiž knížkami Zahradničení s měsícem od Reginy Engelkeové a Velká kniha o bylinkách od Jekky Mcvicarové z (oba tituly vydal Knižní klub).

zahradniceni bylinky

Reklama