Redakci oslovila čtenářka s nickem Vlaďka 006, že jí u nás na magazínu chybí jarní hubnutí do plavek. A protože je to opravdu záležitost navýsost aktuální, rozhodli jsme se dát Vlaďce prostor. Ode dneška budou v magazínu vycházet její příspěvky v rubrice Hubnutí, v nichž vás seznámí s tím, jak sama hubne a co jí pomáhá. Vlaďka vás ale hlavně vyzývá: Pojďte do toho se mnou!

fotoLéto se kvapem blíží a pomalu budu muset vyměnit dlouhé kalhoty za kraťasy, pokud se tedy nechci utopit ve vlastní šťávě. Loni jsem byla za chladné léto ráda. Nemusela jsem totiž obléct šortky ani sukni a těch pár slunných dní jsem stejně strávila v nemocnici. Letos bych se docela už ráda ohřála a vystrčila sýraté nohy, aby trochu chytly barvu. Jenže má to jeden problém, a ten problém se jmenuje kila navíc. Nepatřím k lidem, co umí svá kila nosit, a nepatřím ani k těm, co se za svou postavu nestydí a oblečou si minišaty třeba i s 20 kg navíc.

Nadváha mě trápila už po porodu. I když se mi podařilo hodně brzo zhubnout, kojením mi kilečka naskákala nahoru i s drobnějším bonusem. Dokojila jsem, když bylo dceři něco přes rok, a od té doby držím nejrůznější diety. Zkoušela jsem nejdříve rychlovky podle internetu, dělenou stravu, týdenní dietu a možná ještě nějaké. Když se mi nedařilo i přes to všechno buď hubnout, nebo vůbec dietu dodržet, zašla jsem k několika odborníkům. Každý z nich měl jiný princip hubnutí. Jiné povolené a zakázané potraviny. Skloubila jsem rady, vyfiltrovala, co se mi nelíbilo, něco přidala a jela si podle „svého“ principu od září 2011 do ledna 2012.
Nyní bych chtěla shodit zbytek a vrhla jsem se na akupunkturu na hubnutí. Bojím se ale, že se na to brzo vykašlu a psychicky nevydržím...

Žádám proto čtenářky:
Kdo jde do toho se mnou?

Postupně vám představím diety, co jsem držela aspoň déle než 3 dny. Byla bych ráda, kdybyste se se mnou do hubnutí zapojily, společně se podporovaly a pěkně s kily zatočily. Jestli máte nějakou oblíbenou a vyzkoušenou dietu, pochlubte se a napište její princip.

Říká se, že ve dvou se to lépe táhne. A co teprve v deseti nebo dvaceti lidech! Vzájemná podpora je hodně důležitá, a přece se navzájem nezradíme. Založíme hubnoucí tým. Vybereme si dietu, která se nám bude líbit. A nezůstanete bez odměny! Jednak vám odměnou budou obdivné pohledy známých, jednak krásné nové šaty, a partner vás nebude moct buzerovat, že zase utrácíte za hadry. No a samozřejmě nejúspěšnější členku hubnoucího týmu čeká odměna z redakce. Kritérií bude více než jen shozená kila, zohlední se např. věk, úbytek centimetrů, nejen kil, a přírůstek svalů. :)

Čtenářky, které se chtějí přidat a na sobě máknout, nechť se přihlásí na e-mail hubnouci.tym@gmail.com. V e-mailu uveďte svůj nick, věkovou skupinu, současnou váhu a vaše míry v cm. Budu ráda, když mi zašlete i vaše aktuální foto. Fotografie nebudou zveřejněny, ale lépe se bude porovnávat změna za 2 měsíce.

Hubnutí odstartujeme dne 1. 5. 2012. Konec je naplánován na 30. 6. 2012. Doufám, že všechny společně dojdeme do zdárného konce a utvoříme hubnoucí jádro tvrdší a větší než ULTRAS na Spartě.
Těším se na naše váhové úbytky, vzájemné rady, doporučení a tipy na sportovní aktivity.

Své dotazy, náměty, připomínky mi můžete směrovat do zpráv tady na ženě-in nebo na e-mail hubnouci.tym@gmail.com či na skype morghana006 (vladka006 už bylo obsazeno :D).

Krásný den a hubnutí zdar!

Vlaďka006

Reklama