Smířlivým tónem hovoří o plastické operaci prsou, která je dnešním tématem, čtenářka Vlaďka 006. Sama je se svými „bujnými vnady" trochu nespokojená: „Připadám si jako přistávací plocha pro létající balóny na výletě,“ píše.

Chtěla byste mít velké poprsí? Potom si přečtěte, jaké s ním mohou být potíže. Napsala nám o nich čtenářka Vlaďka006 k dnešnímu tématu plastických operací.


Drahý Jakube,

co si myslím o tom, že si ženy nechávají zvětšit poprsí nebo třeba korekci bradavek? Nic, je to jejich věc. Ať je to z jakéhokoliv důvodu.

Já jsem měla vždy docela bujné vnady. Pak se mi podařilo dost zhubnout a měla jsem parádní dvojky. Jak já za ně byla šťastná a přála si snad ještě o krapek menší.
Prsa mi překážela. Dříve jsem dělala bojová umění a i dvojky byly dost nepohodlné. Tu tam poskok, tu tam výskok a modlila jsem se, aby moje stahovací podprsenka vydržela a držela, abych místo rány pěstí nedostala ránu vlastním poprsím. Při jakémkoliv cvičení byla prsa spíše na obtíž.
To nemluvím o neustálém hlídání se, když jsem si v letním čase vzala něco s hlubokým výstřihem s úzkými ramínky a buď se do toho nevešla podprsenka vůbec a nebo jen taková minipodprda, která spíše byla na parádu než aby prsa zpevnila a držela jim tvar.
V těhotenství mi vyskočily opět trojky a ještě nebyl všemu konec. Dcerce je 14. měsíců a já stále kojím. Připadám si jako přistávací plocha pro létající balóny na výletě. Z dvojek mám po necelých dvou letech pětky. Jak mě bolí záda... Sice bojová umění už nedělám, ale chodím na zumbu a břišní tance a už přemýšlím o tom, že mimo stahovací podprdy si prsa svážu ještě obinadlem. Nemluvě o výběru oblečení. To mi teda dělá opravdu problém. Nějaká krásná elegantní halenka nepřipadá v úvahu. Ke všemu mě popichuje můj muž. On řídí, sednu do auta a on na mi řekne: "Hele, klidně můžu vypnout aerbagy pro spolujezdce. Ty si stejně permanentně nosíš svoje."
Už se moc těším až dokojím a prsa se mi zase zmenší. Jen doufám, že si je po zmenšení nebudu muset rolovat a nebudu vypadat jako africká mamá.
Těm, kdo mají mindráky z malých prsou vzkazuji: „Buďte za ně rády, i velká prsa mají druhou stranu mince.

Vlaďka 006

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. března 2011: Plastika poprsí - váš názor

Jaký máte názor na plastickou operaci ňader, milé čtenářky? Odsuzujete ji? Podstoupila byste ji? A kdyby vám to partner rozmlouval, nebo si to naopak přál, uposlechla byste ho?

Anebo máte s plastikou ňader nějaké vlastní zkušenosti?

Napište mi svůj postoj k plastice poprsí jako příspěvek k dnešnímu tématu. Vyhraňte se! Svůj příspěvek zasílejte na redakční e-mailovou adresu uvedenou níže. Do předmětu mailu nezapomeňte napsat heslo. Pokud chcete mít šanci na dárek, knížku Tradiční čínská medicína - samoléčba od Cornelie Raabové z nakladatelství IKAR a intenzivní vlasové sérum PANTENE PRO-V natureFUSION, ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

cena

Reklama