Nakupování zboží z druhé ruky může být někomu odporné, někdo ho může neřešit, někdo dokonce mít rád. Čtenářka Věrulinka je ale zcela jistě prototyp bazarofila...

Jak se stavíte k nakupování věcí z druhé ruky vy?


Zdravím a přeji krásný den všem!

Nakupování v sekáči jsem přímo milovala. Opravdu jsem často koupila krásný oblečení, nejen na děti, ale i na sebe. Někdo je zásadně proti, ale proč? Vše se vypere, vyžehlí, tedy vydezinfikuje, mě to nikdy nevadilo že to je z druhé ruky.

V bazarech ráda kupuji zlato, jenom si občas říkám, doufám, že to není zlato, co někdo někomu ukradl. Že ho tam někdo dal proto, že neměl peníze, i tak je to smutný, ale nesmím to moc prožívat.

Zrovna minulý týden mně manžel v bazaru koupil zlatý řetízek s úžasnou madonkou.

Co se týče starožitností, v Praze byly doby, jak jsem měla příležitost, jsem chodila nakukovat, co mají krásného, až mě oči přecházely. Ne vždy, ale občas nějaký malovaný hrníček jsem si musela koupit, navíc jsem neměla, jsou tam ceny pěkně vysoký. Miluji obrazy, starožitný nábytek, ale o tom si musím nechat jenom zdát. Být milionářka, všechen nábytek by letěl a koupila bych si jenom starožitný, no musím se spokojit s tím, co mám. A obrazy, nezbylo by volného místa na zdi, ale... musím být vděčná za to, co mám doma.

Zdraví,
Věrulinka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dnešního dne: Bazárky!

Posílejte mi dnes své příběhy a fotky s popisem na tato bazarová témata...

  • ... můj nejlepší úlovek!
  • ... moje zkušenost ze zastavárny (zastavila jsem něco).
  • ... nejkrásnější obchůdek či trh s použitým zbožím.
  • ... můj tip, kam určitě zajít na lov.

Co můžete za své příspěvky vyhrát?

Tentokrát to bude skutečně něco extra. Každý člen redakce přinesl z domova jednu použitou věc, kterou se rozhodl věnovat jako cenu. Nebojte se, nejsou to žádné blbosti, ale věci již nepoužívané. Ostatně vás se všemi věcmi v průběhu dne seznámím slovem i obrazem.

A co víc?

Dnes otvíráme diskuzi, ve které můžete samy nabízet své bazarové zboží, případně i obdarovávat ostatní čtenářky. Najdete ji zde: Bazárek!

Reklama