Čtenářka Veronika začala s dietou minulé pondělí a třetí den poté si prošla krizí. Už je však všechno fajn, váha jde pěkně dolů, a k tomu má velkou podporu svého manžela, celé rodiny a známých.

Sedmatřicetiletou maminku Veroniku, s nickem Vroni77, která prošla výběrem našeho redakčního projektu Hubnete s námi s firmou Ketodiet, jsme vám představily minule. Čtěte zde.

vvvvvvvv

Představení všech tří čtenářek

A také jsme slíbily, že o průběhu jejího hubnutí vás budeme pravidelně informovat.
Veroniku jsme poprosili o první pocity, a zde je její odpověď:

Dobrý den,
s dietkou jsem začala už minulé pondělí. A přesně jak pan Šusta říkal, krize přišla třetí den. Krize v tom smyslu - únava, pocit bolavých a namožených svalů, pobolívání hlavy (i přesto že jsem hodně pila, podle doporučení přes 3 litry tekutin).
Pocitově je to fajn, váha jede pěkně dolů. Když jsem byla u vás v redakci, měla jsem 97 kg, a dneska ráno, když jsem se převažovala, je to 92,5 kg.
Jsme s panem Šustou v pravidelném e-mailovém i telefonickém kontaktu, takže mi pomohl doladit únavové stavy, způsobené tím, že jsem v minulém týdnu opravdu hodně pracovala. (Při rodičovské dovolené jsem si pořídila masérský salonek a podařilo se mi např. v úterý masírovat od 9 do 19 hod, nebo v sobotu jsem byla na prezentaci mé práce v rámci MDŽ, a namasírovala jsem od 10 do 15 hod., cca 35 krčních páteří.)

„Koktejlíky“ mi moc chutnají, stejně tak omeletky. Se zeleninou nemám vůbec žádný problém, naopak mě baví experimentovat s různými kombinacemi povolených druhů zeleniny nebo různého koření. Například moje brokolicovo-květáková krémová polévka s pórkem chutná i zbytku rodiny :)
Jak se mi stabilizoval krevní cukr, nemám ani nijak zásadní chutě, když jídlo vidím (šunku nebo zákusečky…), ale těžší je, když mi jídlo zavoní a začnou fungovat představy.

Minulý týden jsem kvůli únavě a strachu z „přepálení začátku“ vynechala veškeré své sportovní aktivity: spinning, alpinning, ale i aquaaerobic. V tomto týdnu ve čtvrtek bych už ráda zkusila aquaaerobic, jestli ho zvládnu.

Rodina mě podporuje, blízká i široká. A překvapivě se mi dostalo i obrovské podpory mezi kamarády a známými, kdy jsem na nátlak některých kamarádek dala odkaz na váš článek na FB.

Co se vaření týče, mám úžasného manžela, a ten mi sám navrhnul, abych momentálně vařila co nejméně, abych si zbytečně nedělala chutě (takže mu připravím, co je potřeba, a on uvaří sám nebo s pomocí starších dvou dětí.

Rozhodně těžké chvilky nastávají, když mi nejmladší syn strká do pusy kousky toho, co sám jí, se slovy „mamí, ham“ a já vím, že nemůžu, nechci ani prsty oblíznout.

Tak to je zatím vše,
s pozdravem a přáním krásných sluníčkových dnů
Veronika

rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Související články:

  • Více o akci najdete TADY
  • Vyhlášení finalistek TADY

Vybrané čtenářky získaly odborné poradenství a produkty pro jídelníček v podobě produktů na 3 měsíce, které díky dodržování předem daných zásad napomohou k efektivnímu zhubnutí. Hodnota balíčku je 15 tisíc Kč.

Více o produktech a značce Ketodiet najdete na www.ketodiet.cz. Velmi pozitivní zkušenost s touto dietou má i naše kolegyně Elly Kolaříková, kterou znáte z rubriky Vaření. Zhubla během 2,5 měsíce 12 kg a drží si kila i po roce dole.

Ketodiet

Reklama