Další čtenářkou, která dnes přispěla do tématu Vaše kabelka, je Verča27. Co všechno jsem z její kabelky, respektive z jejích kabelek vyčetl, to si přečtěte v této novince...

Kabelky a věštby, to je téma, které dnes provází magazín ŽENA-IN.cz. Níže si prohlédněte kabelku čtenářky Verči27


Neodolala jsem a zasílám fotku do dnešní kabelkové věštírny. Podobně jako u řady dnešních žen má nejoblíbenější kabelka není vůbec kabelka, ale baťoh. Můj současný model považuje většina mých známý za naprosto odpudivý. Mě ale připadá kombinace dvou jedovatě zelených tónů skvělá. Navíc byl zdarma, jako propagační předmět, a darovanému koni na zuby nehledíme, že. Praktickou kapsičku na lahev v letošním pochmurném létě moc nevyužívám, ale až jednou přijdou tropická vedra, tak ji jistojistě ocením. Uvnitř nosím obvykle peněženku, klíče, balzám na rty, mobil, doklady, foťák, pouzdro na brýle, deštník, žvýkačky, knihu, učebnici či časopis, taštičku s manikúrou, propisku, zmuchlanou síťovku, svačinu, občas taky složené svršky, šišku chleba, litr mléka, bílý jogurt, hermelínovou pomazánku, želatinové bombóny....
Další zavazadlo se už kabelce podobá více. je to ta zelená hadra co leží před baťohem. Tedy hadra to není, ale taštička z etnického obchodu. Opět ve svěží zelené barvě. Uvnitř nosím to samé, co v baťohu, jen o poznání méně pohodlně a obvykle mám problém tam dostat celý nákup, ale pro ty účely v mám uvnitř tu síťovku.
Třetí - tentokrát skoro regulérní kabelka. Je něžně zelenomodrá kabelčička vhodná pro letně - večerní posezení někde venku. Kromě pouzdra na brýle, mobilu, klíčů a balzámu na rty do ní už nic nevejde. Což ovšem vyžaduje, aby za mě útratu zaplatil mužský doprovod a v případě nepřízně počasí mi dvorně nabídl vlastní deštník. Prostě veškerá emancipace je pryč. Ale zato jsem za dámu...
Už se moc těším na to, co se o sobě dozvím... doufám, že to nebute to, že jsem roztrojená osobnost. Omlouvám se za kvalitu fotky, ale lepší už nestvořím, protože mě po této fotce, nejspíše navždy, opustil můj foťáček. A tak se ještě na závěr zeptám. Nemáte někdo tip na dobrý a nepředražený kompakt do kabelky?

kabelka

Verča27

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Věštba...

Milá Verčo27, vy jste skutečně vícevrstevnatá osobnost. Jste kreativní, tak trochu rebelka, ale zároveň toužíte po vnitřním klidu a harmonii. Neřešíte styly, jste schopná vyjít ven jako outdoorová pohodářka, jako etno maniačka i jako dáma. A moc nechápete lidi, kteří ty druhé odsuzují pro jejich zevnějšek, vy sama si nosíte, co se vám líbí. Jste samaritánka. Můj skromný tip je, že aktivně přispíváte na charitu, nebo se v ní dokonce angažujete. Možná jste se i zapojila do adopce na dálku, nebo o adoptování uvažujete. Že jsem to odhadl?

Fototéma dne 18. srpna 2011: Vaše kabelka

Zašlete mi jednu fotku vaší kabelky s krátkým popisem, co konkrétně se vám na ní líbí a co v ní nikdy nesmí chybět. Já se pokusím nahlédnout do vaší duše a řeknu vám, jaké jste!

Své snímky s popisem zasílejte ne e-mailovou adresu redakce (viz níže) nejpozději do 15.00 hodin ve čtvrtek 18. 8. 2011.

Za svůj příspěvek můžete získat krásnou cenu, totiž stylovou kabelku do ruky Crazy Dazy od Ollin ARMCANDY, délka: 24 cm, šířka: 3 cm, výška: 10 cm.

Kabelka je novinkou na módním trhu a je sladěná do puntíku s outfitem pro společenské a VIP akce. Design je z nepoužitých recyklovaných obalů Crazy Dazy, zapínání na zip, kožený řemínek a aplikace květů. Kabelku věnoval internetový obchod: www.ollinarmcandy.cz.

Crazy Dazy

Reklama