Chtěla bych se s vámi podělit o můj trapas,který se mi před léty stal,když jsem se potkala se svým tajným idolem..

Stála jsem v řadě ve školní jídelně a čekala až na mě přijde řada, abych konečně pojedla tu úžasnou špenátovou omáčku,která se mi zachytává za rovnátka a kterou tak nenávidím.

Očima jsem brouzdala po jídelně abych si zkrátila čekání když jsem zpozorovala svého tajného idola..
Upřeně jsem se na něj zadívala a doufala,že si mě všimne..nevšiml..

Vzala jsem si oběd a šla jsem si sednout. Všimla jsem si,že mě idol po chvilkách pozoruje.Byla jsem z toho dost nervózní. Trochu jsem pojedla a chtěla odnést nedojezený oběd,když v tom se to stalo..

Někdo zavolal moje jméno a já ve chvíli,kdy jsem se otáčela si nevšimla ,že na zemi byla mokrá kaluž od rozlitého pití..otáčela jsem se a stačila si všimnout,že za mnou stál můj idol když v tom jsem se už válela po zemi..

Jídlo jsem měla na sobě nejen já,ale i můj idol.Když jsem vstala a snažila se mu aspoň omluvit už se smála celá jídelna.Můj idol byl na mě samozřejmě naštvaný ale ještě si stačil rýpnout, že mám opravdu krásný úsměv.

Ještě taky aby ne..za rovnátky se usadil můj velmi oblíbený špenát..v tuhle chvíli již nebylo co řešit..

Tímto skončilo mé usilování o mého idola. Jeho kamarádi se mi ještě dlouho smáli a připomínali mi, že mám nejkrásnější úsměv z celé školy..

Nevěřili byste ale co se stalo pár let po základní škole. Náhodou jsme se potkali u něj v práci, kdy jsem potřebovala opravit auto.

Nevěděla jsem, že můj bývalý idol dělá automechanika ve vedlejším městě..a vůbec jsem nevěděla,že se již vrátil z Prahy,kde několik let pobýval.

Ihned mě poznal, pozval na kafe a zjistili jsme, že jsme oba sami, a že si až moc dobře rozumíme. Začali jsme se navštěvovat a nakonec jsme se i vzali a jsme spolu doted. Když si na naši příhodu ještě ze základní školy vzpomeneme oba se tomu dodnes smějeme...
Věra

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


To je, Věro, tak romantické, že mi i slza ukápla. Miluji happy endy. Krásný příspěvek. Děkuji a přeji pěkný den i hodně štěstí oběma. Míša

Dnešní téma dne:

  • Zčervenáte, když se stydíte?
  • Ztuhne vám pusa?
  • Klepou se vám nohy?
  • Jak byste vypadaly na mém místě u auta?
  • Jak řešíte takové projevy, které nelze ovlivnit?
  • A co škytavka? Máte zaručený recept, jak se jí zbavit?

Pište na redakce@zena-in.cz svoje příběhy, názory, recepty a vtipné zkušenosti se vším, co prostě při nejlepší snaze vůlí ovlivnit nelze.

Přeji příjemný den, kde nebude chybět soutěž, chcípák a borec, vaše příběhy i cena pro ten vylosovaný.