warning

Zajímavou zkušenost jsme dostali od čtenářky, která nechce být jmenována. Naletěla na zpoplatněné internetové stránky. Pozoruhodné je, že se touto slovenskou kauzou zatím česká média nezabývají, přesto je mnoho českých uživatelů, kteří také obdrželi fakturu na 60 euro...

Milá redakce,

dávám tip na článek. Týká se to podvodu vůči uživatelům internetu. Většina postižených je sice na Slovensku, ale spadnout do toho mohl kdokoliv stejně jako já...

Abych se nezapletla do vypisování, o co jde, tak vám rovnou posílám pár odkazů.

(poz. red.: V odkazech najdete články několika uživatelů internetu ke slovenské kauze „60 euro za registraci". Stránky zpoplatňují registraci na základě obchodních podmínek majitele stránek).

Od 3. 11. začaly chodit faktury na 60 euro a chodí doteď. Já do toho vlítnula přes Facebook, kamarádka přes Google... ty svině mají reklamy na své stránky všude. Ráda bych varovala čtenářky Ženy-in, aby si dávaly pozor na různé registrace. Holky, myslete a čtěte, než se někde zaregistrujete.

Tihle podvodníci to mají na více webových stránkách, někde jde o soutěže, jinde o básničky či stahování free programů.

Docela mě udivuje, že v našich sdělovacích prostředcích o tom nebyla ani zmínka. Na Slovensku to bylo už asi třikrát v hlavních televizních zprávách (lze dohledat v archivech TV Markíza a TV JOJ).

Jak jsem se už zmínila, jsem v tom také a přidala jsem se k hromadné žalobě, ke které se můžete přidat do 12. 11.

Díky a hezký den vám všem v redakci!

Pokud také patříte mezi zklamané uživatele stránek firmy Pro Content s.r.o., kterých je už přes 1100, můžete se o své zkušenosti podělit třeba na Facebooku, kde vznikla skupina: Přišla vám faktura na 60 euro?

Stránky firmy Pro Content s.r.o. najdete na: www.basne-portal.sk a www.downloads-portal.sk. POZOR! Neklikejte na žádný odkaz z těchto stránek, aniž byste si přečetli jejich Všeobecné obchodní podmínky!

Naletěli jste někdy na internetový podvod?

Reklama