Zdravím hlavně všechny Vodnářky...Jsem na narozená 16. února, čili Vodnář - a to každým coulem.

Pokaždé, když si o sobě přečtu horoskop, tak na mě všechno sedí. Volnomyšlenkářka, snaha pomáhat za každou cenu, optimistka s usměvavým pohledem na svět - kde se to bere, když třeba týden prší a je hnusně..., veselá a kamarádská, z ničeho nedělám vědu...

Manžel je typický Beran, narozený 24. března. S Beranem si rozumím. Jen mi samozřejmě vadí beraní výbušnost, ale už jsem si na to zvykla... manžel zařve a za minutu o tom neví. Já vybuchnu většinou v momentě, kdy už to nikdo nečeká a drží se mi to velmi dlouho... ale bývá to málokdy - to na moji obhajobu. Manžel jako beran je také pěkně zemitý, přírodní a má rád rodinu, jako beránek ve stádu - promiň.

První holčička je narozena 28. května - tedy  Blíženec. Ač jsem s tímto znamením dříve žádné zkušenosti neměla, už teď vidím, že má ráda společnost, musí mít někoho k sobě a taky je trošičku rozpolcená osobnost, dvě tváře... Uvidíme, co nám život přinese s ní dále.
Chlapeček je narozen ve znamení Štíra - 3. listopadu. Zatím zkoumám, co se z něho „vylíhne“, ale je hodně mazlivý. Štíři jsou hodně sexuálně založení, tak asi bude na ženské? Jen hádám.

Další holčička je narozena ve znamení Býka - 6. května - tak začínáme zjišťovat, že musí být po jejím, je hodně „zabejčená“, ráda se vzteká, ale to víte, už ročního dítěte povaha ještě moc poznat nejde...

Je krásné, jak se všechna ta znamení v té naší rodině sešla, protože každý je tím pádem z jiného těsta - a pokud k tomu ještě přidáme narození v určitou hodinu - dle ascendentu, tak je ta naše rodinka docela pěkně namixovaná.
Hezký slunečný den všem!
Ula

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


I Tobě pěkný sluneční den a děkuji za pěkný příspěvek. Ve Štírovi budeš mít studijní materiál na celý život, v Býku jistotu a s Blížencem si prostě pokecáš, i kdybys stokrát nechtěla. :))) Přeji Ti a vám všem hodně štěstí. Míša

  • Jaké znamení máte nejraději a se kterým máte naopak největší problém?

Vaše zkušenosti a názory dnes očekávám na redakce@zena-in.cz. Doufám, že vás bude dnešní téma dne i den na ženě-in bavit.