Prstýnek zavěšený na provázku jako kyvadélko se osvědčil čtenářce Ule. A to dokonce natolik, že se s ním občas radí i dnes.


Jestli na mě sedí znamení, ve kterém jsem se narodila? Jsem Vodnář a je pravda, že občas lítám v oblacích, stavím si vzdušné zámky, jsem romantik, kamarádská, mám ráda lidi a je mě všude plno, ale jsem také narozená v ascedentu lva a ten na mě sedí taky. Někdy si fakt připadám jako lvice v domácnosti, řídím, organizuji, vyhřívám se na sluníčku a je mi na světě krásně. Ale nejsem pyšná a taky umím být pokorná.
Myslím si, že v každém znamení se člověk najde, a to platí i o horoskopech. Dříve jsem horoskopy docela hltala, ale pak jsem se začala těm předpovědím přizpůsobovat a to také nebylo dobře. Takže teď jsem ve stádiu, kdy přečtu a zase zapomenu...
Jestli mi někdy něco vyšlo? Jako středoškolačky jsme s holkama používaly prstýnek zavěšený na provázku místo kyvadélka a nad dlaní jsme se ptaly na různé otázky a opravdu nám to vycházelo. Záleželo na tom, jakým směrem se kyvadélko dalo do pohybu a odpověď byla buď ano či ne. Já tuto záležitost praktikuji i doma, když potřebuji zjistit, zda-li není někde špatná zóna např. na spaní. Pokud se prstýnek točí, je to v pořádku, pokud se nehne, je lepší postel trochu přestěhovat. Myslím si, že to není sugesce. Opravdu to funguje.
A já a kartářky? Jednou jsem byla u jedné starší paní, ale ta mluvila všeobecně. Takže se člověk stejně nic nedověděl. Z okolí znám ale případy, kdy dotyční ke kartářce chodili a pak se snažili podle jejích předpovědí chovat. To pak není život, ale jeho organizace a to se mi nelíbí. Jediná kartářka, ke které bych možná zašla, pokud by si člověk nevěděl se životem rady a potřeboval by povzbudit, by byla Dagmar Kludská. Tak se mi líbí. Docela mě šokuje, že co předpoví, to se splní, vidí hodně věcí dopředu. Na druhou stranu se takových věcí bojím, tak nevím, zda-li bych nakonec našla odvahu a zašla za ní.
Je mezi vámi někdo, kdo např. umí vykládat karty a vykládá i sobě?

Ula

Text neprošel jazykovou úpravou

A místo provázku někdo zavěšuje prstýnek na vlas, který si před tím, než se začne ptát vytrhne z hlavy..


Téma dne 18.2. 2011: ŽIVOT PODLE HOROSKOPU

  • Sledujete horoskopy?
  • Sedí na vás charakteristika vašeho znamení?
  • Už jste si nechaly udělat horoskop přímo na "tělo"?
  • Hodíte se k sobě s partnerem podle znamení?
  • Nechaly jste si už vyložit karty?
  • Vyšla vám nějaká předpověď, nebo se zcela minula realitě?
  • Máte nějakou špatnou zkušenost s astrologem nebo kartářkou?
  • Je ve vašem okolí někdo, kdo si plánuje život podle hvězd či výkladu z karet?

Věřím, že vás toto téma osloví a podělíte se o své zkušenosti nebo zážitky svých známých. Své příspěvky můžete zasílat na e-mail redakce: redakce@zena-in.cz

Vítězka získá vlasovou kosmetiku značky PANTENE a tričko (viz. obrázek níže)

triko