Jasný názor na plastickou operaci ňader má čtenářka Ula a je zřejmý hned z nadpisu jejího příspěvku k dnešnímu tématu. Více si můžete přečíst v této novince...

Další přispěvatelkou je dnes čtenářka Ula. Z názvu jejího textu vyplývá i následující obsah. Souhlasíte, milé čtenářky? Můžete o tom diskutovat pod touto novinkou.

Lepší vlastní „cicinky" a to „dycinky" (vždycky)

Milá redakce,
celá naše početná rodinka jsou holky krev a mlíko a příroda byla opravdu štědrá. Už na základní škole se o mě začali kluci zajímat hlavně kvůli prsům, které byly docela dost vidět pod tričkem a je to lákalo. To víte, puberta. Kdybych ale měla prsa o hodně větší jako moje spolužačka, které to dělalo problémy v normálním životě, tak bych asi na operaci šla - na plastiku zmenšení prsou. Můj rozměr 85 D beru ještě jako takovou hraniční variantu a po plnění svých mateřských povinností, kdy už kojím třetí dítě - první jsem kojila 17 měs., druhé jen 10 měs., pak jsem otěhotněla a musela přestat a teď kojím dalších 10 měs., tak moje ňadra nejsou sice výstavní, ale jsou moje a jsem náležitě hrdá na to, že plní svoje hlavní poslání - nakrmit potomstvo.
Teď se tomu směji, ale moc dobře si pamatuji, jak jsem měla v porodnici problémy s tím, aby se moje dítě pořádně přisálo. Nakonec jsem si opatřila kojící kloboučky, ty jsem pravidelně vyvařovala a snažila se mimi nakrmit. Trochu mě v té době, kdy je člověk celkově nervozní řvoucím dítětem a stresem, naštvalo, když mi manžel řekl, že to s tím kojením s kloboučkem stejně nebude mít žádné dlouhé trvání. To fakt člověka v té chvíli potěší. Přesto jsem vydržela. To víte, chlapi. Celou situaci vidí jinak.
Onehdy manžel prohlásil, že už se těší, až přestanu kojit, aby byly ty prsa zase jenom pro něho, protože si na ně nedám sáhnout! Jsou prostě citlivé a teď mi to vadí.
Na plastickou operaci bych pak nešla. Je to docela zásah do přírody a pokud nejsem modelka a tělem se neživím, tak není důvod to měnit. Dvacet mi taky už není, přitažlivost zemská funguje a tak ať jsem tak, jak mě příroda stvořila.

Hezký den!
Ula

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. března 2011: Plastika poprsí - váš názor

Jaký máte názor na plastickou operaci ňader, milé čtenářky? Odsuzujete ji? Podstoupila byste ji? A kdyby vám to partner rozmlouval, nebo si to naopak přál, uposlechla byste ho?

Anebo máte s plastikou ňader nějaké vlastní zkušenosti?

Napište mi svůj postoj k plastice poprsí jako příspěvek k dnešnímu tématu. Vyhraňte se! Svůj příspěvek zasílejte na redakční e-mailovou adresu uvedenou níže. Do předmětu mailu nezapomeňte napsat heslo. Pokud chcete mít šanci na dárek, knížku Tradiční čínská medicína - samoléčba od Cornelie Raabové z nakladatelství IKAR a intenzivní vlasové sérum PANTENE PRO-V natureFUSION, ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

cena

Reklama