Milá redakce,o Velikonocích jsme čekali na hezké počasí... stále hlásili, že mají přijít přívalové deště, tak jsme slibovanou Čeladnou museli přesunout na červen, což mi je líto... ale v dešti jsme s dětmi opravdu na delší výlet nechtěli.

Velikonoce jsme si užili v Ostravě. Byli jsme se podívat v Miniaturparku na výstavišti Černá louka. V sobotu a neděli tam byla akce pro děti - hledej velikonočního zajíce.

Po celém areálu byly poschovávané kartičky se zajícem a dítě, které kartičku našlo, si odneslo čokoládového zajíčka jako svačinku z výstavy. Akce se pořádá každoročně, dětem se moc líbí a i účast byla veliká. Ta radost, když jakékoliv dítě kartičku našlo se napsat prostě nedá.

Další den jsme byli na akci Bobik road show, kdy Bobík a jeho přátelé (děti znají z jogurtů a znělky u večerníčka) s dětmi pořádají různé hry, soutěže, tancuje se a i pro dospělé je to příjemná zábava. Protože venku pršelo, moc se tato akce hodila. Děti byly nadšené, vydováděné a odnášeli si z akce i krásný zážitek - naživo vidět Bobíka.

V pondělí jsme se už věnovali velikonočním svátkům přímo. Tatínek dvouletému synkovi vysvětlil, na co je pomlázka a tak jsem vyšupaná na pár let dopředu. Protože ty naši chlapi mají doma tři holky, které si o výprask přímo říkají - mě a dvě dcery, bylo u nás hodně veselo a tak to má být.

Posílám fotku z Miniaturparku Ostrava, naší výzdoby na Velikonoce a akce Bobík.

o

oo

p

Velikonoce se povedly a už se těšíme na příští. Hezký den.

Ula


To máš pravdu, to je k nezaplacení, nejaké rychlá akce, pro děti, když je delší volno a prší. Děkuji za příspěvek i krásné fotky a přeji Ti krásný den! Míša

Téma dne je dnes jasné:

  • Kde jste trávili Velikonoce?
  • Jak jste je oslavili?
  • Dodržujete vůbec velkonoční tradice?

Veselé historky, smutné historky, zážitky, názory …to všechno je tématem pro vaše příspěvky, které posílejte na redakce@zena-in.cz

Reklama