Do redakce nám přišel dopis od čtenářky. Jaké trable se jí přihodily, že se jí smál i známý bavič Miroslav Donutil? 

Vážená redakce,

když jsem si přečetla, že jste měli soutěž o knihu Miroslava Donutila (viz náš článek: Jak si užil první sex Miroslav Donutil), hned jsem si vzpomněla na jeden zážitek s ním.

Jednou k nám do města zavítal se svým humorným povídáním herec a bavič Miroslav Donutil. Když jsem se dočetla, že u nás bude vystupovat, snad mezi prvními jsem si s manželem koupila vstupenku a těšila se na představení jako malé dítě. Bohužel mě ten den zrovna přepadla chřipka. Moje očekávání ale bylo tak veliké a já byla tak zklamaná, že nemůžu jít, až jsem se nakonec přemohla a šla jsem.

Donutil vyprávěl jednu historku za druhou, všichni se smáli, jen já jsem pointu přes svůj zdravotní handicap pochopila až tak za pět vteřin, a smála se proto vždycky později. Když se to opakovalo asi podesáté, lidé se začali otáčet směrem, kde jsem seděla, všiml si toho i hlavní účinkující. Mysleli si asi, že jsem na hlavičku a mám delší vedení. I manžel mi naznačoval, ať se nesměji raději vůbec, ale to nešlo.

Hanbou bych se propadla. Vytrestala jsem se tak sama, že jsem nezůstala doma. Pan Donutil byl nakolik slušný, že situaci nekomentoval, i když mohl naznačit něco ve smyslu: "Dáma je individualistka, ta se nebude přece smát s davem!"

Až u nás bude příště, půjdu zas. Doufám, že zdravá a v plné síle.

Reklama