Děkuji za dnešní téma. Se škytavkou mám taky svoje bohaté zkušenosti, zpravidla se objeví v nejnevhodnější dobu.
Pokud škytám, tak je to opravdu slyšet na celé kolo.

Nedávno mě to přepadlo v tramvaji a to se už každý smál. Mě osobně na tuto akci pomáhá loknout si vody. Naliji si ji do pusy, zakloním se, abych tzv. narovnala trubičku v krku a polknu. Chce to ale cvik. Už se mi stalo, že jsem polka špatně a málem jsem se udusila.
No a v té tramvaji nebylo zrovna nic po ruce k pití, tak jsem škytala celou dobu. To je pak horší než když někdo v dopravním prostředku nahlas telefonuje a ostatní spolucestující si musí vyslechnout soukromý život jiného člověka, musí i kdyby nechtěli.

Někdo prostě nevnímá, že má vedle sebe ostatní...
Dříve, když mobily nebyly zrovna na denním pořádku - tak v roce 1998, tak kdo ho měl, ten byl "frajer" a musel se ukázat, že ten na to tedy má...
A pokud si vzpomenu na můj další projev, který byl nekontrolovatelný, tak se mi hned vybaví druhý císařský řez.

Ten první ještě člověk celkem přežil, protože nevěděl, co bude následovat. Když jsem se ale po 3/4 roce po prvním císaři dozvěděla, že jsem těhotná a že mě čeká to samé, měla jsem z toho pěkné nervy a ty se na operačním sále projevily.

Začala jsem se nekontrolovatelně třást a nešlo to zastavit. Drkotala jsem zuby tak, že jsem nemohla dýchat, problém byl vůbec mi napíchnout spinální anestezii. Vadilo mi, že to nejde ukočírovat a že si to tělo dělá co chce.

Takže celý porod jsem se třásla, v tom pracovním tichu mi jenom cvakaly zuby. Na jednu stranu jsem se za svoje chování i trochu styděla, na druhou stranu jsem nebyla schopná to zabrzdit. Nervy.

Zajímavé je, že když mi ukázali miminko, moje třasavka ihned ustala.
S rudnutím problém nemám a např. u mužů se mi dokonce velmi líbí.
Hezký den všem.
Ula


… moc dobře vím, o čem mluvíš. Já rodila ve stoje, jako stará indiánka :-))) A u toho jsem pískala jako dětská hračka. Zastavit to nešlo, to hlasivky :-). Prej „dýchejte si jako pejsek. Hele paní dokonce i štěká“ Moc fajn. :)) Míša

Dnešní téma dne:

  • Zčervenáte, když se stydíte?
  • Ztuhne vám pusa?
  • Klepou se vám nohy?
  • Jak byste vypadaly na mém místě u auta?
  • Jak řešíte takové projevy, které nelze ovlivnit?
  • A co škytavka? Máte zaručený recept, jak se jí zbavit?

Pište na redakce@zena-in.cz svoje příběhy, názory, recepty a vtipné zkušenosti se vším, co prostě při nejlepší snaze vůlí ovlivnit nelze.

Ještě přijdechcípák a borec, vaše příběhy i cena pro ten vylosovaný.