V domácnosti čtenářky Uly chrápou všichni, tvrdí. Když sama zjistila, že i přes to, že je jemnou ženou, chrápe, byla překvapená. Dnes už se s tím smířila a radí všem ostatním, aby učinili totéž...

Další příspěvek k dnešnímu chápacímu tématu zaslala čtenářka Ula. A otevřeně se v něm přiznává, že u ní doma chrápou všichni...


Dobrý den,
u nás chrápeme prakticky všichni. Teď, co mají děti rýmu a kašel, jsou zahleněné, nespí vůbec potichu. Ale co naděláme, bude líp. Jen to jejich chrápáníčko je takové klidné, tiché, příjemné.
To náš táta, to je jiná kategorie. Ten, když je hodně unavený, tak řeže dříví klidně celou noc. Až mi je ho líto. Prý je chrápání i dost nebezpečné, ale já si myslím, že je nebezpečené hlavně pro okolí v tom, že se nevyspíme.
Nemám ráda, když někdo na druhého v noci mlaská, aby přestal.
O sobě jsem si myslela, že já jako jemná žena - se mě tento problém netýká. Jak jsem byla překvapená, když mi manžel oznámil, že z ložnice šel spát jinam, protože se to moje řezání dříví už nedalo vydržet. Jednou mi dokonce moji akci nahrál... ale jenom jsme se tomu zasmáli.
Jediné mé chrápání, které vadilo jedné nepříjemné a nepřízpusobivé pacientce, bylo v porodnici... po porodu jsem se totiž konečně po dlouhé době vyspala. Ke konci třetího těhotenství jsem už totiž měla takové noční nespavé stavy, až mi to vadilo. Po porodu ze mě spadl i celkově stres a bylo mi fajn, taky zapracovala únava, že pokaždé, když jsem usla, tak jsem „řezala o 106“. A ta jedna stále mlaskala a mlaskala a myslela si, že mě to zklidní. Když spím, tak spím a mlaskání okolí je nanic.

Přeji všem, aby se v klidu vyspali, protože spánek léčí a regeneruje a chrápejte si jak je vám libo... hlavně ať si odpočinete!
Ula

Pozn. red: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20. dubna 2011: Historky s chrápáním

  • Posílejte mi své historky s chrápáním! Chrápete vy? Váš partner? Někdo ve vašem okolí? ...

Vaše vzpomínky a příběhy s chrápáním zasílejte na redakční e-mailovou adresu uvedenou níže. Pokud chcete mít větší šanci k uveřejnění vašeho příspěvku a také k získání dárku, uveďte do předmětu mailu heslo (viz níže) a nezapomeňte, že váš příspěvek musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Za odměnu můžete získat spray proti chrápání SILENCE a knížku receptů GOURMET.

Své příběhy posílejte dnes (20. dubna 2011) do 15.00 hodin. Později zaslané příspěvky nebudou uveřejněny.

chrapani