Koktejl plný proteinů, vitamínů, minerálních látek a vlákniny je vhodný jako jídlo nejen pro všechny sportovce a aktivní lidi, ale i pro seniory. Více najdete na DailyMix.cz

Vybrali jsme 6 testerek z řad našich čtenářek, kterým jsme zaslali koktejl s 15 dávkami DailyMIX. Každá z testerek si mohl vybrat 3 příchutě, které pro testování získala. Rádi se s vámi podělíme o zkušenosti a názory, které nám naše testerky napsaly.

První recenzi si můžete přečíst v tomto článku:

Markéta si dává koktejl DailyMIX před každým během, jaká je její recenze?


Druhou recenzi nám napsala čtenářka Tygi
5ebd3feff102bobrazek.png
 
Měla jsem možnost testovat novinku DailyMix a ráda vám zasílám moji zpětnou vazbu. Byla jsem k tomu trochu skeptická, protože aktivně sportuji a potřebuji mít dostatečný příjem energie, ale již první použití mě přesvědčilo, že produkt DailyMix je pro mě skvělou a plnohodnotnou náhradou jídla. Další testování můj úsudek už jen potvrdilo. Jeho příprava je velmi jednoduchá a díky praktickému shakeru, který byl součástí balení, si můžete „jídlo“ vzít kamkoliv: na výlet, do práce, do školy, nebo kdykoli, kdy se nestíháte najíst.

Jako pro aktivního sportovce je pro mě důležité, abych měla vždy dostatek energie a zároveň přípravou jídla neztrácela čas. DailyMix tyhle moje podmínky splnil na jedničku. Přípravou jsem strávila jen chvilku, zasytil mě na dlouhou dobu, ale necítila jsem se těžce. Dokonce mi přišlo, že po užívání produktu se moje trávení i zlepšilo. Myslím si, že to bylo díky čekankové vláknině, kterou obsahuje.


Chutná skvěle. Nezaznamenala jsem žádnou pachuť a byla jsem moc mile překvapená, že při přípravě nevznikají žádné hrudky, čehož jsem se trochu bála. Nejvíce jsem si oblíbila příchuť čokolády, ale i ostatní varianty byly výborné. Jednotlivé příchutě jsou autentické, a vyzdvihla bych určitě to, že v nich nebyla cítit žádná chemie. Aby ne, když složení produktů je za mě úplná pecka! Mohu ho jen a jen doporučit.

5ebd3fdc5247cobrazek.png
Děkujeme za pozitivní recenzi a jsme rádi, že naše testerka Tygi je spokojená s chutí, konzistencí i složením koktejlu DailyMIX. Děkujeme také za fotky, které nám poslala s jejím souhlasem je publikujeme.
5ebd403ce9d8cobrazek.png

DailyMix – plnohodnotné jídlo nové generace

DailyMix koktejl, který je prodáván ve formě prášku, je sám o sobě chuťově neutrální. Stačí jej ale smíchat s vodou a s některou ze sedmi příchutí, podle toho, na co zrovna máte chuť, a plnohodnotné jídlo je hotové. DailyMix neobsahuje škodlivé chemické látky ani přidané glutamáty a vzhledem ke svému složení snadno a rychle doplní tělu všechny živiny. Navíc obsahuje čekankovou vlákninu, která se postará o správnou funkci trávení. DailyMix je perfektní pro vegetariány, sportovce, studenty i starší osoby, kteří potřebují dbát na dostatečný přísun bílkovin a makroživin.5ebd400e785f1obrazek.png

DailyMix nabízí výběr ze sedmi příchutí.

Volit je možné z ovocných variant typu sladce jemná jahoda, osvěžující výrazná lesní směs, exotický banán nebo kokos. A nechybí ani kořeněná vanilka, velmi oblíbená káva či nepostradatelná čokoláda. Vše najdete na DailyMix.cz.
5ebd4024ee2e0obrazek.png

DailyMix všude s sebou

  • Do práce – když nemáte čas na kvalitní jídlo.
  • Na cesty a výlety – jeho příprava je rychlá a jednoduchá.
  • Na doma – když se vám nechce vařit.
  • Na chalupu – snadno se skladuje a má dlouhou dobu trvanlivosti.
  • Pro studenty do školy – rychlá svačina, kterou stihnete i s nabitým rozvrhem.
  • Ke sportu a do posilovny – dodá vašemu tělu dostatek energie.
  • Pro dědu a babičku – kteří potřebují dostatečný příjem vitamínů i minerálů.
     
Reklama