Děkujeme za příspěvek od sluncem nabité čtenářky s nickem TTT. Dnes nás nechá nahlédnout do svého letního šatníku. Jak se obléká, když horkem teče asfalt a vzduch se tetelí jak na Sahaře

Jak se oblékám, když je vedro? Jak to myslíte vedro? Dokud neteče asfalt, neberu takhle silné výrazy do úst. Někdo přeje slunce v duši, já ho mám v těle. Jsem na solární pohon a ta žlutá koule na obloze mi neuvěřitelně dobíjí baterky. V parku si nikdy nesedám do stínu, nechodím po stinné straně ulice a sluneční brýle používám jen, aby mi nepadaly vlasy do očí.

Kdo by to řekl. Pamatuji si, jak jsem jako malá měla úpal. Tedy nepamatuji až na dva okamžiky. První byl hlas maminky, která oznamuje:“Máš úpal.“ Tma. A pak jen „To jsem ráda, že je ti po dvou dnech lépe.“

Nevadí mi teplo, dokud se mi něco nepřipotí k tělu. Miluji koupání, ale ne ve  vlastní šťávě. Byla léta, která jsem vždycky trávila  zásadně v šortkách velikosti kalhotek a piditričínku s ramínky o síle tkaniček. Bývaly prázdniny, které jsem trávila v plavkách a žabkách. A také jedny ve svetru, ale to byla spíš kocovina matky Přírody.

S příchodem letošního léta jsem opět ze skříně vyhrabala sukně a šortky od loňska. „Tý woe, vejdu se.Tak proč nejuchám?“

Tuto sezónu se poprvé  necítím dobře v minisukních končících pod zadkem, šortkách velikosti „Lolitka“ a tričkách imitující dětská tílka. Udělala jsem vítr ve skříni a vyhodila všechno, v čem jsem se najednou cítila jak zapomenutá maturantka.

Naštěstí jsem zjistila, že obchody nabízejí i víc než puberťácké uniformy. A hlavně.....blížící se kulatiny sice zvyšují mou agresivitu vůči poznámkám k věku, ale doplňují neskutečně můj sexappeal v rozevlátých šatech, nápaditých tunikách a bílé barvě, na kterou jsem doposud jen sbírala odvahu.

A  letos jsem poprvé neinvestovala do žabek. Pořád jsem měla pocit, že v tom našem vydlážděném centru běhám jak fakír po žhavém uhlí. Než jsem se zamilovala do dřeváků. Jestli mi od rozpálených ulic nechytnou, tak je určitě jen tak nepustím.

Ale ať  je slabých třicet nebo asfalt bublá jak horská bystřina není nad to zakončit den sledováním západu rozžhavené koule na zahrádce s půllitrem dobrého českého piva.

TTT

Dřeváčky jsou letos in, tak se jich rozhodně držte. A možná jsou i víc sexy, než celé žabky

Co nosíte vy, milé ženy-in, když je venku abnormální hic? Jste stejně jako TTT milovnící žhavého slunce, nebo se mu raději vyhýbáte? Co nejnahatějšího si oblékáte, aby vám nebylo vedro? Chodíte na ostro, nebo to považujete za nepřijatelné. Popište nám, jak vypadá vaše nejoblíbenější letní oblečení. Pošlete nám třeba foto svých nejmilovanějších letních šatů.

Na vaše ryze letní příspvěky se těším na adrese: redakce@zean-in.cz

 

Reklama