Jak o sobě ve svém příspěvku k dnešnímu tématu píše čtenářka ToraToraTora, zvládá dělat spoustu věcí najednou. Jenže následky toho jsou často na pováženou...

Dnešní téma zní: Následky roztržitosti.

První příspěvek dorazil od čtenářky ToryToryTory. Její rodina s ní někdy má skutečně veselé zážitky... A dovolím si malé rýpnutí, hádejte, co bude mít dnes ToraToraTora a její děti k večeři?


Někde jsem si přečetla, že výhodou žen oproti mužům je schopnost vykonávat několik věcí současně. Tato informace mne naprosto pohltila a od té doby se jí držím. Zásadně dělám několik věcí najednou. I když bych nemusela. Výsledek ovšem není takový jako by vědci z Kejmbridže, kde na to zajisté přišli, očekávali.
Běžně mám na počítači otevřeno minimálně deset záložek. I doma u vaření mám ještě rozdělanou práci na stole a k tomu všemu jsem odběhla od toho, co jsem kutila v obýváku. Takový ten běžný ženský level je, že zvládnu u všech činností mluvit. Někdy i na víc lidí najednou a ve více dialozích. I u tak klidné činnosti jako je čtení knihy si alespoň ještě lakuji nehty nebo píšu nákup. Výsledkem není superžena, ale taková soukromá katastrofa.
Díky tomu peču buchty většinou bez prášku na pečení, odcházím z domu bez telefonu, ve středu si myslím, že je čtvrtek, zapomínám ve školce někdy rukavice jindy děti. Vzhledem k tomu, jak zvládám brát antikoncepci se divím, že nemáme dětí víc. Týden jsem čekala, až mi zákazník odpoví na meil, než konečně napsal, kdy už mu, sakra, tu slíbenou informaci pošlu.
Zrovna včera:jdu koupit cukr na perník,měla jsem na něj chuť.Koupím perníkové koření a vajíčka. Cukr žádný. Chci poslat dceru. Kde je? Syn na mne divně civí a říká, že je ještě ve škole, že má flétnu. Mažu ke škole, po cestě můžu koupit cukr. Učitelka mi ji předává: „Dneska jí to na klavír moc šlo.“ Šišmarjá, jakej klavír. No jo, vždyť tam chodí už půl roku na střídačku s flétnou. Zmůžu se jen na pozdrav a jdem domů. Sundávám si boty. Cukr. Kde je?
„Mamí. Kdy bude ta buchta k večeři?“
Včera byly bramboráky. V posledním tažení a záchvěvu dobré vůle jsem fakt chtěla skočit do večerky,ale nevzpomněla jsem si, kam jsem dala klíče. Ráno jsem je našla ve dveřích.
Dnes jdu z práce dřív. Dětem jsem slíbila, že upeču ten perník.
Tak mi držte palce.

ToraToraTora

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


1. nápověda k soutěži: Co je na fotce? zní...

... články které vyšly v lednu 2012.

Téma dne 8. února 2012: Následky roztržitosti

  • Jste roztržitá a přivádí vás to do nečekaných situací?
  • Anebo vás roztržitost někoho jiného přivedla do nečekané situace?

Pište mi své příběhy na téma „následky roztržitosti“. Toto téma pro vás, milé dámy, vymyslela čtenářka PBD a napsala k němu: „Jsem zbrkloun a občas nemyslím na to, co dělám. Například včera: Vyrobila jsem si překapávanou vodu, nějak jsem tam zapomněla dát kávu...“ Máte-li to podobně, anebo třeba máte roztržitého partnera, rodiče, děti, napište! Za svůj příspěvek můžete získat pěkný dárek, a to publikaci TVŮJ FOTODENÍČEK - od těhotenství do tří let z vydavatelství SmartPress a ovulační test Pepino - comfortable test. Vždy´t i přírůstek do rodiny může být následkem roztržitosti, že? Váš příspěvek ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu, tedy chcete-li mít šanci na uveřejnění a případně i získání dárku.

Uzávěrka zasílání příspěvků je 8. 2. 2012 ve 14.45 hodin. Příspěvky posílejte na e-mailovou adresu...

denicekpepino

Reklama