Jak slaví Valentýna čtenářka ToraToraTora, to se dočtete v jejím příspěvku k dnešnímu tématu. Najde přece o to, slavit Valentýna s partnerem, ale s někým, koho máte rády - toť Tořin názor.

Valentýnské téma se dávno přehouplo do své druhé poloviny. Jeden z posledních příspěvků tentokrát dorazil od čtenářky ToryToryTory...


Dneska jsem vůbec nechtěla nic psát. Od rána jsem si to řekla již stokrát. I přesto jsem měla podivné cukání v rukou a zdálo se mi, že na mě klávesnice mrkla entrem.
A když se mi fakt nechce nic dělat, otevřu facebook. Jako na potvoru tam měla Vivian poznámku o tom, že je jedno, co si myslíme o amících a marketingových valentýnských kýčích a nemusíme být zrovna nešťastně single, abychom Valentýna zavrhli. Podle Viv je svátek od toho, abychom si v určitý den připomněli něco nebo někoho, co jindy vytěsní každodenní starosti. A když ne milenec nebo manžel, proč ne někdo, koho máme prostě jenom rádi. A víte co? Myslím, že má pravdu.
My s manželem máme výročí seznámení tři dny před tímto svátkem. Takže tak jako tak proběhne nějaká romantika, na kterou si upřímně potrpí víc manžel než já. Mně stačí, že si nějaká hodná teta za patřičnou částku vezme na krk naše tři děti alespoň na ten jeden večer:)
I přesto Valentýna tak trochu slavím. Před pár lety jsem si ve městě vzpomněla na tchýni. měli totiž knížku, o které jsme se bavily a ona ji nemohla sehnat. Tak jsem ji koupila. Zjevila se u nás večer a v podpaží dvě knížky CSI Miami (To zbožňuju) : „Hezkého Valentýna." Věřím na telepatii. Vytáhla jsem z tašky knížku pro ni...
Od té doby to my dvě tak nějak držíme.

ToraToraTora

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 14. února 2011: Valentýn

  • Slavíte svátek Svatého Valentýna?
  • Rozdáváte Valentýnky?
  • Máte nějaký hezký valentýnský zážitek?
  • Jaký je váš názor na Svatého Valentýna jako na oslavu lásky?

Odpověď na jednu z těchto otázek mi zašlete do redakční pošty (viz adresa níže). Vyhrát můžete krásné fondy TORO pro romantické večerní posezení a k nim přidáme ještě ORION srdíčko Modré z nebe! Pokud chcete mít šanci na výhru, dbejte na to, aby byl váš příspěvek dlouhý alespoň jako dva tyto odstavce.

POZOR! Dnes ráno jsem vyhlásil Valentýnský turnaj v samolodích! Najdete ho po přihlášení pod horní lištou magazínu, když kliknete na odkaz Turnaje!

toro a orion

Reklama