Na fotografii od čtenářky ToryToryTory si můžete prohlédnout jejího syna, který právě zkoumá, jak chutná hřbitovní sníh. Čtenářka ji zaslala jako příspěvek k dnešnímu tématu: Fotka zimního dítěte.

Téma dne zní: Zimní fotka dítěte. I když od rána avizuji, že budu uveřejňovat pouze jednu fotografii od každé čtenářky, níže si můžete prohlédnout fotografie dvě. Obě zaslala čtenářka ToraToraTora a rozhodl jsem se je uveřejnit, protože dorazily ještě včera, kdy jsem podmínku, že budud uveřejňovat pouze jednu fotografii, ještě nezveřejnil.

Níže tedy dnes jediné dvě fotografie od téže autorky...


ttt

Na fotce je náš junior. Zatím je ve věku, kdy roztomile žvatlá a objevuje svět. Tady objevil sníh. No zas tak malej a dutej už není. Takže spíš objevil, že sníh na hřbitově chutná stejně jako ten u domu. Vůbec ale nemá potuchy o souvislosti degustace sněhu, mokrými rukavicemi a zmrzlými prsty.

ttt

Aby to jeho komplicům nebylo líto, musím sem přihodit i je. Ani nevím, jak se tahle tráva jmenuje, ale milují ji lysohlávky (každému holt uvízne ze školy v hlavě něco jiného). Nicméně tvoří takové obrovské drny na břehu rybníka. Při bruslení jsme je jako děti používaly k odpočinku a přezouvání. Zasvětila jsem tedy i novou generaci do jejího bohulibého využití:)

ToraToraTora

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 23. února 2011: Dětská zimní fotka

Ráda fotíte? Pokud ano, je dnešní téma určené přímo pro vás! Tentokrát totiž nejde o to zaslat příběh či úvahu, ale fotografii. Jakou?

Každá maminka se ráda pochlubí se svými dětmi. Takže volba byla jasná a jednoduchá:

  • Posílejte zimní fotku svých dětí! A přidejte k ní krátký vtipný komentář.

POZOR! Každé čtenářce (či čtenáři) bude otištěna jen jedna fotografie, tak vyberte tu nejlepší!

Svou fotku s komentářem zašlete v elektronické podobě na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Do předmětu vašeho mailu nezapomeňte uvést heslo.

A co můžete za svou fotku s krátkým popiskem získat? Pro zahřátí v chladivém počasí jsme vybrali následující dárek: čaj PICKWICK fresh Mountain...

pixkwick

... a k němu knížku: KRÁSA podle Vlasty Libotovské: Šťastná ve své kůži z nakladatelství Smart Press a GRADA.

krasa