Zrozence kterého znamení nenávidím? Co říct a neurazit, že?

Hlavně, když jsem nad tím přemýšlela, došlo mi, že pokud někoho opravdu nemusím, neptám se ho ani na to, kolik je hodin natož kdy se narodil.

Jeho narozeniny totiž hodlám ignorovat stejně jako konstelaci hvězd nad jeho smutnou figurou.

Stejně, pokud je mi někdo vyloženě sympatický, spíš než jeho narozeniny mě zajímá třeba jestli se mnou půjde na kafe.  Nu což, život je krátký...

Zodiak nebyl ani aspektem při výběru partnera pro život. Dlouho jsem totiž nevěřila, že s tímhle je to fakt na věky. Už asi jo, ale než mi to došlo, bylo třeba vyřešit důležitější věci. Třeba kdy si jeho bejvalka odtáhne konečně sbírku keramických slonů.

Ani děti nebyly splněným plánem ale splněným snem. A přeji jim a sobě do budoucna jediné: aby brzy uznali, že tohle hnojiště je pro tolik kohoutů příliš maloměšťácky scvrklé:)

Rodiče si nevyberete a při cestě  životem nakonec stejně zjistíte, že nejhorší není srážka s Beranem, Lvem či Vodnářem, ale s blbcem.

Krásný den

ToraToraTora

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Souhlasím, že nejhorší náraz je na znamení Vola :-) Přeji krásné ráno i den, Toro.

Mimochodem, DNESKA JE OD 4.44 ÚPLNĚK VE ŠTÍRU. TAKŽE ZA VEČERNÍ ORGIE PODĚKUJTE VŠICHNI JIM A JEJICH PLUTONSKÉMU KOUZLU! :-)

Míša

Vaše zkušenosti a názory dnes očekávám na redakce@zena-in.cz. Doufám, že vás bude dnešní téma dne i den na ženě-in bavit.

Reklama