Je vám si jistě jasné, že jde o krásnou kočkovitou šelmu, nikoliv o ničivou bombu. I když výsledek řádění obou, by mohl být srovnatelný. Ale dost mlžení, přeštěte si o neobvyklém přání Tory přímo v jejím příspěvku, který dorazil už včera a tudíž je dnes první na řadě

Když koukám na své děti a jejich láskyplný vztah ke zvířatům, která se zřejmě rozhodla hladit až do uplného vyhlazení nebo péčí o ně zabavit matku, aby tolik neprudila s úklidem, přála bych si mít pumu. Hladovou.

Že mám morčátka, už víte. Nevíte však jinou věc. Moc ji na veřejnost netaháme. Ona také moc nevylézá. Kdo by se také chlubil? Ne nebudu se chlubit. Jdu si spíš postěžovat.

Máme papouška a je to uplný debil.

papouch

Dostal ho manžel k narozeninám. Ode mne. Takže spíš bych měla pochybovat o své duševní svěžesti. Ale co by člověk z lásky neudělal. Kolikrát i uplnou pitomost. Je to agapornis. Jako papoušík růžovohrdlý je uplně modrý. Nejsem rasista a barvu peří přecházím ledovým klidem. Pan chovatel sice tvrdil, že jde o nějaký vzácný odstín, ale mně přijde takový oválený. Nestydím se říct špinavý.

Papoušci hledají své útočiště před predátory na nejvyšším vrcholku stromu (klece). Tedy ti normální. Ten náš se rozhodl, že byl v minulém životě patrně krtkem a naprosto férově noruje. Veškerý svůj život tráví pod novinami. Nemá je tam na čtení, ale coby podestýlku. Saigon hadr. V podstatě vyleze ven jen na jídlo na pití a aby se na ty noviny zvrchu...vyprázdnil. Pak zase šup pod ně.

Většinou, když k nám přijde návštěva, jako první věc mi kondoluje nad prázdnou klecí . Naštěstí je ten náš pták otvírák pěkný cholerik a v zápětí o sobě dá návštěvě vědět přímým útokem s načepýřeným peřím a zobákem výhrůžně otevřeným. Než  mu rozběh přeruší konec klece. Chvíli sakruje a pak...zaleze pod noviny.

Moje zvíře snů? A že mám toho svého mužíčka pořád ještě ráda, tak bych mu přála klidně zase papouška. Jen trochu menšího psychopata.

TTT

Milá Toro, myslela jsem si, že se o pumě více rozpovídáte, ale papoušek nemá chybu. Možná si pumu přejete kvůli němu, co já vím. Ale papouchové jsou tvorové svéhlaví a občas potměšilí, takže vám možná dává najevo, že se na vás nechce dívat

Co vy na to, milé ženy-in? Máte také nějaký vtipný příběh se zvířetem? Máte nějaké vysněné zvíře? Je ve vašich možnostech si ho pořídit, nebo je opravdu z říše nesplnitelných snů? Napište nám o svém nejmilejším mazlíčkovi na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama