Příběh skoro jako z románu nám poslala čtenářka s nickem Tindi. Svou lásku našla doslova na druhém konci světa. Že by láska nepřenášela jenom hory, ale i světadíly?

Milá redakce a čtenářky.

Dnes mi to nedá a musím se i já připojit se svým příběhem.
Princové existují a u mne platí rčení, že na každého někde čeká jeho druhá polovička a v mém případě byla doslova na druhém konci světa. Když jsem se rozešla se svým bývalým přítelem, sedla jsem si k internetu, který jsem do té doby neznala. A tam jsem potkala muže, který zrovna žil v Kanadě. Psali jsme si o všem možném, poznávali své názory na svět a různé životní situace a zjistili, že se velmi shodujeme. Po měsíci na netu mne znal víc, než kdokoli z mého okolí. Posílali jsme si dopisy, v jeho příapdě to spíš byly balíčky plné fotek z jeho cest po Kanadě, granulí pro mého psího parťáka a různé blbůstky, které pro mne měly velký význam. Aniž by mne znal, zaplatil mému pejskovi operaci a mluvil o tom jako našem domácím rozpočtu. Prostě jsme si plánovali společnou budoucnost, ikdyž to zní hrozně bláznivě. Kdyby mi to tenkrát někdo vyprávěl, klepala bych si na čelo, co je to za naivní holku. Když můj princ přijel na 14 dní do Česka, poznávali jsme navzájem sebe a své rodiny a přátele. Minuty před setkáním jsem měla obavy, jestli je opravdu takový, jak se mi jevil na netu. Ty se ale rozplynuly po prvních chvílích, co jsme viděli. Také poznávání jeho přátel a rodiny pro mne bylo důležité. Jeho rodiče byli a jsou moc prima a přátelé mají své rodiny a žijí pro ně. Když se ON musel vráti do Kanady, byli jsme si jisti, že po jeho návratu spolu budeme žít. Za pár měsíců se vrátil na trvalo a začala nová kapitola našich životů. První dítě přišlo dřív, než všichni kolem čekali. Potom jsme se dali do opravy domu, narodilo se druhé dítě, přišlo několik zvířat a prostě si dál plníme svoje sny, které jsme si dříve snili netově. Každý kdo mého budoucího muže vidí poprvé, mi potom říkají, jak z něj září přátelství a důvěra v něj. Málokdy potkáte takového člověka. Je prostě úžasný, pracovitý, milující a takový, jakého jsem jej poznala, je doteď. Nikomu neodmítne pomoc a k nám se vrací stále více lidí. Mimochodem bílého koně jsem dřív měla já. Teď spolu máme hnědého poníka:)

S pozdravem a přání co nejvíce princů Tindi

pozn. text nebyl redakčně upraven

___________

Kdo nezažil, neuvěří. Opravdu, příběh jako z románu, děkuji za příspěvěk i za připomenutí onoho krásného rčení: „na každého někde čeká jeho druhá polovička“, jsou to moudrá slova, kdoví, třeba je vymyslel nějaký moudrý pan král ))

Hezký den plný lásky

Saša

Téma dnešního dne 13. června

Existují princové na bílém koni? Dočkala jste se toho svého, nebo na něj teprve čekáte?

Téma princové (a králové) našich srdcí se týká jak těch, které už si svého prince našly, popřípadě i ztratily, tak i těch, které na svého „prince na bílém koni“ teprve čekají.  

Ve vztahu dvou lidí je důležitá láska, tolerance, ohleduplnost a úcta jednoho k druhému. Pokud k tomu připočteme i tu správnou jiskru, krásu, odvahu a chrabrost, máme tu prince jak vyšitého. Která by po něm netoužila… a některá se i dočkala.

Napište nám v tyto krásné, slunečné dny, zda se v dáli, zalitý sluncem - ten VÁŠ pravý princ objevil.  

 • Jaké vlastnosti by podle vás měl mít novodobý princ na bílém koni?  
 • Dočkala jste se Vy sama toho vysněného?
 • Pokud ano, splňoval vlastnosti, které jste si vysnila?
 • Zůstaly mu i do budoucna?
 • Proč právě ON?
 • Proč on ne?
 • Myslíte si, že se dnešní muži hodně liší od mužů, dejme tomu z doby Oldřicha Nového?
 • Je Váš muž gentleman?
 • Dokázal by za Vás „bojovat“ a ochránit Vás i vaši rodinu?
 • Čekáte teprve na toho správného?
 • Zklamal Vás už nějaký „zlý“ princ?

Opět mě napadá tisíce otázek, ale nechám prostor raději pro vás

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Nejhezčí pohádkový příběh odměníme: společenskou hrou Laškování a k tomu ještě dostanete nádavkem veselou knihu Jiřiny Tejkalové: Já a štrúdl.

darek

Zda se napřed pustit do pečení štrúdlu a pak do laškování, a nebo nejdříve zalaškovat a pak se pustit do štrúdlu, to už nechám na výherkyni ))

 

Reklama