Děkujeme za příspěvek od čtenářky s nickem Tina5, která ráda zahradničí a potřebuje vědět, kolik je hodin, aby vyhnala děti včas z postele

Milá redakce, téma hodinky mi připadá velmi aktuální.

Hodinky jsem dostala ke svým desátým narozeninám a kde skončily, opravdu netuším. Ale vydržely mi dlouho. Takové drobné malinké s červeným řemínkem, nevím, zda Prim a byly natahovací. Pak přišla doba mobilních telefonů a když zmizely mé hodiny, jiné nebylo třeba řešit.

A nyní už delší čas uvažuji, že si nějaké pořídím, abych nemusela ven nosit telefon, abych věděla, kolik je hodin. Ale láká mě vybrat si nějaké větší, nepřehlédnutelné i jako módní doplněk, otázkou je, zda bych se je nebála na zahrádku nosit.

Bydlíme v domečku se zahradou a zahrádkou, máme doma čtyři děti a já miluju zahrad - ničení (jak mi s úsměvem říká manžel :-)) Práce na zahrádce je pro mne přímo balzám na duši, akorát je časově trošku náročná, aby zahrádka trošku vypadala k světu a taky byl aspoň trošku nějaký užitek. Nejpraktičtější mi připadá zahradničení ráno po páté, když všichni ještě spí a mám klid a čas.  Ale ouha, mezi ředkvičkami a jahodami čas taaak letí, že jsem málem zapomněla vypravit děti do školy. Nejmladší princezna spí, tak zas mizím mezi kedlubny :-)

Krásný pátek a celý (doufám, že sluníčkový) víkend všem přeje

Tina5

Ráno po páté? Vy jste démon. Ale na druhou stranu máte alespoň delší den. Ale docela by mě zajímalo, v kolik večer „odpadnete“

A co vy, milé ženy-in? Jak jsou pro vás důležité hodinky? Patříte k lidem, které je nosí, nebo si vystačíte také jen s mobilem? Kolikatery hodinyk jste v životě měla? Dokázala byste si vzpomenout na všechny? Tak dobře, alespoň na ty nejmilovanější.

Napište nám na: redakce@zena-in.cz