Už jsme vás informovali o akci, kde jsme testovali výkonný a super tichý vysavač Electrolux UltraSilencer Zen. Každá z účastnic akce mohla vyzkoušet všechno příslušenství a to, jak vysavač reálně funguje. Formou tomboly z rukou zástupkyně značky Electrolux získala čtenářka Helena tento krásný vysavač a my jsme ji poprosili o recenzi. Jak se jí s vysavačem pracuje? Co vysavač umí a co nejvíce oceňuje?

jj l

Přečtěte si milou reakci čtenářky Heleny:

Helena: Z výhry jsem byla úplně nadšená! Opravdu, bylo to strašně příjemné a radostné zjištění, úplně mi vytryskly slzy. Mám doma tři kočky a psa, který má světlé chlupy a stále líná. Také dítě, které chodí po bytě s nějakým jídlem v ruce... prostě vysávám pořád. Navíc mi ten vysavač, co máme doma, už dosluhuje, takže opravdu to byla radost veliká. Vysavač musím pochválit. Opravu vysává moc dobře, je tichý a má takovou sílu, že chlupy mizí po jednom přejetí koberce nebo sedačky.  Když to srovnám se starým vysavačem,  je to rychlejší a kvalitnější. Tichost ani nemůžu komentovat, jasně vede Electrolux, můj starý vysavač je hodně hlučný. Využívám i nástavce, hlavně pro různá zákoutí a rohy, lemy sedačky a křesílek. Jsem moc spokojená.

Jaký vysavač jsme testovali, jaké jsou jeho benefity?

 

Nejtišší vysavač na světě

S hlučností pouze 58 dB je Electrolux UltraSilencerTMZEN nejtišším vysavačem na světě. Tohoto jedinečného výsledku se podařilo dosáhnout díky řadě technických vylepšení, která si kladla za cíl jediné: snížit hlučnost, která, jak vyplývá z průzkumu společnosti Electrolux, je tím, co nejvíce obtěžuje při vysávání (36 % respondentů).

Systém Silent ZEN™ zaručuje díky několika vrstvám těsnění vysavače nový, tišší zážitek z vysávání. K poklidnému provozu přispívá hadice Silent AeroPro™, která má nyní hladší vnitřní profil s překrývajícími se klapkami.

Velkou roli při vytvoření skutečně tichého vysavače hraje i jeho hubice. Hubice Silent ZEN™ má nově drážky, díky nimž lépe přilne ke koberci a sníží hluk. Aerodynamické zpracování cesty proudění vzduchu a její hladký vnitřní povrch omezily nepříjemné zvuky. Na tvrdých podlahách tichu napomáhají vyšší kartáčky.  Více v našem článku ZDE.

Čtete více:

Reklama