Kabelka jí po nepříjemných zkušenostech příbuzných i kamarádek nepřipadá zrovna bezpečná. Dokážete si představit, že byste peněženku nosila takhle u sebe?

K otázce peněženek nemám toho moc na psaní. Jsem neskutečně konzervativní i v běžném životě, natož při změně něčeho mě tak blízkého, jako je peněženka. Hýčkám si každý jednotlivý kus až do stavu nepoužitelnosti. Není to z důvodu mé šetrnosti, ale prostě jak si na něco zvyknu, tak se velice nerada přeorientovávám na novinku.

Prefeuji typ psaníčko, dostatečně prostorné, aby se mi do něho vešly nejen peníze (těch tam bývá pomálu), ale hlavně mraky různých karet-bankovní, klubové ,slevové...Nesmím zapomenout občanku, řidičák, doklady od auta, fotku dětí, tel.čísla na papírku pro případ nouze-však to znáte.

tepito

Nosím peněženku zásadně v ruce, v kabelce se mi nezdá být dostatečně v bezpečí-zkušenosti od tchýně, sestry i kamarádek mě přesvědčily, že to je nejrizikovější místo. Manželovi se můj způsob nelíbí, tak mi koupil zimní bundu se skrytou kapsou v podšívce, kam se mi má milovaná šrajtofle krásně schová. Očekávám projev jeho chytrosti i na letní měsíce - počítám s příručním trezorem.

Tepito

Milá tepito, já si to nedovedu dost dobře představit. To se nebojíte, že vám tu peněženku prostě někdo vytrhne z ruky a uteče? Chytila byste třeba utíkajícího mladíka?

Jak a kde nosíte peněženku vy, milé ženy-in? Myslíte si, že ji máte v bezpečí? Stalo se vám, že jste byla okradena? Jak jste se z toho poučila? Dáváte si pozor, nebo situaci nadále podceňujete? Jaký typ peněženky máte nejraději?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama