Rodina čtenářky s nickem tepito má „kouzelné“ rituály na „kouzelném“ místě naší planety. Přesvědčte se na „kouzelných“ fotografiích.:)

Naše rodina má spoustu různých rituálů,které se nevymykají běžným zvyklostem.S mužem si dáváme vždy po obědě kávičku,povídáme si celá rodina v posteli v ložnici,dětem jsme před spaním četli....Nic vyjímečného.

Ale jeden rituál máme-každé léto se jezdíme vykoupat do 100km vzdálené Jizery.Je tam krásné místečko hned pod Harrachovem. Cesta je dosti krkolomná,musíme sešplhat prudký sráz,ale za tu krásu to stojí.Tak kouzelné místo je snad jen tady,klid,hučení vody a nikde ani živáčka.Jezdíme sem již dobrých 30let,vynechali jsme snad jen jedno léto,při rekonstrukci domečku.Manžel s dětmi se šplouchá,já si fotím a všichni se trumfujeme v nálezech drahých kamínků-co na tom,že občas to jsou jen ohlazené barevné střípky ze starých skláren-pro nás mají velikou cenu.Nejhorší je cesta zpátky na silnici k autu,kapsy plné pokladů tíží,stráň je uklouzaná,ale stojí to za to.Už v autě si říkáme,že se těšíme na příští rok.

Přikládám fotky pro ilustraci,je to jak z jiné planety...
tepito

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

jedna.

dva..

______________________

To jsou opravdu překrásné fotografie, ale já bych je nedefinovala jako z jiné planety, vždyť ta naše je nejkrásnější, obzvláště, když se na ní nachází taková místa, jaká jste popsala a nafotila.
Děkuji za příspěvek a přeji krásný víkend
Saša

 

Téma 30. 3. 2012: Rodinné tradice a rituály

  • Dodržujete rodinné tradice a rituály?
    př. čtení pohádek na dobrou noc, rodinné výlety, přání k narozeninám a svátkům, nejen našim, ale i babičkám a dědečkům… ad.
  • Máte nějaké vlastní, nové rodinné rituály?
  • Vzbouřily se někdy vaše děti?
  • Vzbouřily jste se Vy?
  • Považujete dodržování rodinných rituálů za staromilské?
  • Snažily jste se rodinné rituály dodržovat třeba i po rozchodu s partnerem, když jste zůstaly s dětmi samy?

Napište vaše názory, životní příběhy i zkušenosti k tomuto tématu. Budeme se těšit.

pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Dva vybrané příspěvky odměníme balíčkem se sušenkami Oreo, každý v hodnotě 200 Kč.

foto

Reklama