Velmi vyhraběný názor na kočky má čtenářka s nickem Tee. I když se možná nebude mnohým milovnicím koček líbit, přesto děkujeme za vyjádření a ponecháváme k diskuzi

Pes, pes, pes a ještě jednou pes. Nejen proto, že mám na kočky alergii - nejen psychickou, ale tělesnou. Pes je pes, říká se a něco na tom bude. Malá chlupatá nestvůra s drápy a zlým pohledem - to je moje vize pravé kočky domácí, která nebyla předomestikována v milé zvíře, co se jen rochní u nohou. Mluví mé malé zkušenosti, které však už žádné kočce nedají šanci.

Když mi bylo asi osm let, dostali jsme jednu milou starší kočičku. Byla natolik milá, že její prskání a útoky vyhnaly mě a sestru na stůl a za asistence mého táty, který po ní skočil s košem na prádlo, jsme tuto milou kočičku odvezli zpět.

A dostali jsme malé štěňátko, které u mě vytvořilo psychickou závislost na chlupaté kouli, která baští kosti, miluje tenisový míček, mazlí se, štěká na nepřítele a prostě a jednoduše je mým kamarádem. Dnes mám obdobné kamarády tři.

Kočky vyháním, jelikož násilně baští nevinné ptáčky, co ke mě chodí na zob. A moji milí hafíci mi v tomto úkolu velerádi pomáhají.

Krásný den, čtenářka Tee..

Tak to jsem teď opravdu zvědavá, co tomu řeknou kočkomilky. Ale jsem ráda, že se nebojíte vyjádřit svůj názor

Co vy na to, milé ženy-in? neměla náhodou čtenářka Tee smůlu a zbytečně nezavrhla všechny kočky? Která z vás s ní souhlasíte, a která máte jiný názor? Jak jste na tom se vztahem ke kočkám a psům vy? Najde se mezi vámi nějaká zarytá odpůrkyně psů?

Napište nám na dnešní téma Kočka, nebo pes? na: redakce@zena-in.cz

Reklama