S pozitivním pohledem na svět je každý den šťastný - to je přístup čtenářky Tany M. Není tedy, podle ní, důvod, bát se tohoto data. Třináctka je přece šťastné číslo i podle numerologie...

Tématem dne je datum, které dnes všichni v našem časovém pásmu prožíváme. Ano, ano, pátek 13. Níže si přečtěte optimistický příspěvek čtenářky Tany M.


Hezký den 13.5.2011

Pro mně je pátek 13 vždy šťastný den. Narodila jsem se 13.7 a pokládám tento den za nejšťastnější. Číslo 13 mně provází celým životem. Tak po pořádků- 13.6.1975 jsem maturovala, 13.6.1982 jsem dokončila studia na fakultě a hrdě jsem si odnášela domů červený diplom.... Radost velká, převeliká.
S druhým manželem jsem se vdávala 13.5.2000. Mohu zodpovědně napsat,“ Jsem šťastná“. Nedávno jsem dělala velký jarní úklid a do detailů jsem si prohlížela univerzitní diplom. Číslo, které je uvedené na diplomu, jako číslo pořadové je číslo 136913. Pro mě je číslo 13 šťastné. Ale není to jenom tím číslem. Je to spíš tím, že na svět i přes dost těžké překážky se dívám vždy pozitivně a úsměvem na tváři. Nebojte se čísla 13, je pěkné a hlavně je magické. Určitě nám k tomuto krásnému číslu napíše pár řádků i odbornice na numerologii.

Hezký den,
Tana M.

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 13. května 2011: Pátek 13.

  • Považujete datum pátek 13. za nešťastné, šťastné nebo ho vůbec neřešíte?
  • Stala se vám v pátek 13. nějaká zajímavá příhoda, která změnila váš osud - ať už tak, či tak?

Své odpovědi na tyto otázky zasílejte na redakční e-mail (viz níže) a v předmětu uveďte heslo (také viz níže). Vaše příspěvky čekám v pátek 13. nejpozději do 14.30 hodin, ty, které přijdou později, již pravděpodobně nebudou zveřejněny. Délka textu, který zašlete, nechť je rovna nebo delší tomuto odstavci, to proto, abyste měla šanci vyhrát krásný dárek od Knižního klubu, kterým jsou tématické knihy Bíla magie, Magická hra čísel a hvězd a Poselství tarotu s balíčkem TAROTOVÝCH KARET!

tarotbilamagie

 

Reklama