V této novince k tématu „paralelní vztahy" se svěřuje čtenářka tana M. se vztahem, který měla v průběhu manželství. Rozpad se až, když to (jak se lidově říká) prasklo...

Jakým způsobem se člověk zaplete do paralelního vztahu? O tom čtenářka Tana M. ve svém příspěvku k dnešnímu tématu mnoho nepíše. Ale zjistíte, jak těžké to je, takový paralelní vztah mít...


To je zas moc hezké téma.
„Para" vztah jsem prožívala v životě hned několikrát. Není to věru lehké, ukočírovat manžela a milence v jedné souběžné linii. Mě to, ale připadalo dost nespravedlivé, protože jsem byla rádodajka dobrotivá, a nechtěla jsem ublížit ani jedné straně. Nedělalo mi žádný problém, že jsem manželovi uvařila jeho oblíbené jídlo a večer jsem se milovala s milencem. V pravé podstatě jsem nechtěla ani jednoho ranit. Vše se dalo ukočírovat do doby, pokud můj milenec nepojal náš vztah tak vážně, že si mně chtěl vzít, chtěl mně vlastnit, chtěl aby jsem byla v psí knížce zapsaná jako jeho právoplatná manželka. Ale o tom se nechci rozepisovat. Kuriózní na paralelním vztahu bylo to, že oba dva partneři kromě sexuálních služeb, vznášeli požadavky i na chod domácnosti. A to je to, co mě zmáhalo nejvíc. A tak při návštěvě supermarketů jsem kupovala dva mopy na čistění podlahy... jeden pro rodinu a druhý pro milence, dva nákupy na víkend... Z výčtu paralelních nákupů by jsem mohla pokračovat do nekonečna. Ale nic netrvá věčně, a tak všem dnům a para-vztahu byl konec. Došlo k tomu o čem málo žen, které to prožili, chce psát, nebo se rozepisovat.
Kolik myslíte že vydržel para vztah? 4 roky.
Pak to prasklo, se vší parádou , i hudbou. Manžel se vrátil o den dřív ze služební cesty... Bylo dost těžké mu vysvětlovat, že truhlář Sláva opravoval pár minut po půlnoci, pokažený vodovodní kohoutek... Ve slipech a v nátělníků.
A tak na závěr... je to hoňka. Nikdy se nepouštějte do paralelních vztahů. Zatěžuje to nejen Vaší psychiku, ale hlavně musíte mít kombinační a hlavně asociační myšlení. A to při paralelním vztahu pracuje na 200%.

Tana M.

Téma dne 1. března 2011: Paralelní vztahy

  • Prožila jste někdy paralelní vztah, anebo znáte nějaký takový ve svém okolí?

Odpověď na tuto otázku mi pište formou příběhu do dnešního tématu. Za svůj příspěvek můžete získat jako dárek knížku KRÁSA podle Vlasty Libotovské z nakladatelství Smart Press a modelingový gel Schwarzkopf Chaos Look (viz obrázek níže). Váš text, chcete-li mít šanci na dárek, ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec; zasílejte ho na adresu uvedenou níže... A nezapomeňte jako předmět e-mailu uvést heslo.

krasa a gel

Reklama