A to se odrazilo i na výzdobě jejího bytu. Vyházela zbytečné lapače prachu a na zdech si nechala pouze kvalitní obrazy, na které se ráda dívá.

Milá redakce , srdečne zdravím ženy in.cz-. Dnes je zajímavé téma.. Můj domov, byt, chalupa se docela zázračně změnily v před 6 lety. Nevím čím to je, ale zcela jsem přehodnotila svůj život, vyházela z bytu /pičičandičky, slaměné dekorace, hrníčky všeho druhu a tvaru/ a udělala jsem si svůj milovaný domov krásný a útulný. Vždy, když se vrátím z práce domů, vždy si řeknu: „Domov sladký domov“.

V obývacím pokoji mám 1 velikou knihovnu, sedačku, LCD televizi a na zdech mám 5 krásných obrazů. Dva jsem koupila na výstavě v galerií Miro, jsou to originály. Cena byla taky parádní. Jeden obraz jsem dostala od klienta, akademického malíře J. Moška, a dva obrazy mám po svých rodičích. Na každý z těchto obrazu se ráda zadívám, neruší mé soukromí .

Tak, milé ženy tak vypadá má výzdoba zdí v obýváku. Když se zamyslím nad tím, jak vypadal náš domov před 10 lety, vidím podstatný rozdíl, v dekorování bytu a obydlí. Nedávno jsem si na netu prohlížela návrhy bydlení pro další století. V našich obydlích nebude za pár desítek let kromě postelí a sterilních až chirurgických kuchyní, téměř nic.

A teď na závěr zodpovím pár otázek. Sama malujete? Ano, kdysi jsem malovala. Převážně portréty lidí. Líbí se vám víc křehké kresby a grafiky?Ano, ale do bytu bych si je nepověsila. Fotíte? Máte na zdi rodinné album? Fotím na 8 MGP, ale dnes při vymožeností PP si to ukládám jen do internetové knihovny. Byla jste někdy šokovaná z toho, co si na zeď pověsili jiní?

Šokovaná jsem byla z paroží, které měl děda rozvěšené po celém domě. I další lovecké trofeje./ Hlava muflona, a podobné hrůzy... brrr. Ještě dnes mám z toho paroží mindrák.

Hezký předjarní den

Tana M.

Milá Tano M., proč už nemalujete? Podel toho, co jste napsala mám dojem, že tomu rozumíte?

Co si na zdi věšíte vy, milé ženy-in? Máte rády stěny plné, nebo vyznáváte spíš jenoduchost? Co byste si na zeď nikdy nepověsila? Bez čeho si naopak nedokážete svůj byt představit?

Napište nám na: redakce@zena-in.cz

 

Reklama