Milá redakce , a čtenářky, ženy in cz. Nedávno jsem psala na web , žena in cz. že jsem pro to,aby sexuální výchova začala už u dětí ve školkách.

Aby se děti naučily pojmenovávat věci pravými názvy, aby se děti nesetkávali se sexualitou v 10 letech. Pak následně ,aby... děvčata ve 12 letech nebyli těhotné, a kluci se ve 14 letech nestávali tátové.
To pokládám za velmi správné, a rozumné .
-Taky by celá sexuální výchova měla mít určitě smysluplný význam. Aby děti nemusely ve školách psát písemky ze sexuální výchovy, nemuseli je zkoušet učitelé,a následně známkovat. /5 z písemky ze sexuální výchovy/.
-´Taky by jsem chtěla, aby se k sexuální výchově ve školách vyjádřili rodiče, dali souhlas, zda chtějí, aby jejich dítko mělo ve škole sexuální výchovu. Ano, nebo ne. Je to běžné ve všech civilizovaných zemích Evropy.

Rodiče dávají souhlas se sexuální výchovou.
-Taky by jsem chtěla vidět učebnici sexuální výchovy.!
-Taky by jsem si přála aby vše mělo, nějakou tu štábní kulturu, aby se o sexu mluvilo slušně a přistupovalo k sexuální výchově profesionálně.
- Taky je mým zbožným přáním, aby celá otázka sexuální výchovy byla vyřešená k prospěchu všech lidí, a aby sexuální výchova neskončila jako ty“ naše bájné české lékárničky“......

Nejdřív všichni povinně s výhrůžkou „nové lékárničky, jen s novou maskou, / byznys za 5 miliard/ a následně za pár měsíců, prohlášení ...... lékárnička může být i bez masky a letáků. Tak milé ženy je to jen mé zbožné přání.
Přeji hezký den
Tana M

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Co říct? Snad jen, že bych si přála to samé. Děkuji Ti za příspěvek a přeji Ti moc prima den. Míša

Téma prodnešní den je jasné a já se těším na vaše názory a zkušenosti.

·         Jaký je váš názor na sexuální výchovu ve školkách?

·         Chodíte nazí před svými potomky?

·         Jak jste jim vysvětlili, že přišly na svět?

·         Byli k vám vaše rodiče otevření?

·         Co vy a tabu projektovaná dětem?

·         Hovoříte s dětmi o sexu?

Pište už od této chvíle na redakce@zena-in.cz

Reklama