K tématu dnešního dne přišlo hodně příspěvků. Ten od čtenářky Tany M. je ale trochu jiný, s tématem „co nosíte k vodě" souvisí jen okrajově, i když... přečtěte si Taninu úvahu!

Souhlasíte s jejím názorem?


Milá redakce,

posílám jen jednu fotku, ale zato s milou vzpomínkou na moře v Holandsku. Co mně doslova překvapilo, bylo to, že vedle nás si rozložili deku pěkné čtyřicátnice a ty během jedné minuty rozložili deku, zapíchli do písku stojánky na šampáňo. Pak následně každá z bab vybalila něco z vlastní produkce, tedy ... jahody, meloun, malé deštníky do skleniček. Prostě užívaly si krásného slunečného dne.

tana

Já koukala na tyto pohodářky, které nebyly žádné modelky, různé velikosti, různá barva pleti... ale užívaly si jednoho krásného dne na pláži.

Den se pomalu blížil ke svému konci, a nás čekala jízda na kole, po rovince asi 16 kilometrů do Haarlemu a pak ještě vlakem do Amsterdamu. Byl to jeden z těch pěkných dnů na modré planetě. Nezáleží na tom, jak vypadáš, ale jak se stavíš ke každému dni na tomto světe.

Tana M.

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Co nosíte k vodě

Posílejte mi dnes (středa 28. července) své fotky toho, co nosíte k vodě. A k nim i krátké popisky, proč se vám zrovna tohle odění líbí či nelíbí.

Užší témata jsou...

  • Co se mi líbí na něm.
  • Co se mi na chlapech u vody nelíbí.
  • Co se mi líbí na mě.
  • Co se mi na ženách u vody nelíbí.
  • Co nosím k vodě kromě plavek.

Téma by se mohlo zdát jen pro odvážné, ale pokud dostatek odvahy nenajdete, pošlete třeba jen fotky konkrétních kousků, není nutné oblékat si je.

Na vaše příspěvky se těším v redakční poště...

A co můžete za svůj příspěvek získat?
Tentokrát tu mám připravené ceny dvě! Opalovací krém GARNIER AMBRE SOLAIRE s UV 30 a k němu krásnou rtěnku ColorTrend. Jako další cenu pro vás mám stylový červený šátek a opalovací olej GARNIER AMBRE SOLAIRE.

Reklama