Na naše otázky nám do redakce přišel vyčerpávající dopis. Takto se vám tedy představuje čtenářka Succubus...

Milá redakce,

server Žena-in jsem objevila až letos, kdy mě na jeho stránky přivedla moje kamarádka. Našla jsem si tu okruh témat, která mě zajímají, a i když se podobné rubriky objevují i jinde na internetových serverech, připadá mi, že tady jsou zpracované tak, jak to nejlépe vyhovuje mému naturelu. Výstižně, s lehkým nadhledem a většinou zábavně.

Bydlím na jihozápadním okraji Prahy – spíš kousek za – v jedné vesnici, ale do Prahy v podstatě celý život dojíždím za prací. O tu jsem bohužel na konci roku přišla. Pracovala jsem jako provozní v soukromé restauraci, ta ale kvůli velkému nájmu v prosinci definitivně zavřela. Teď jsem ve fázi hledání a vyčkávání.

Je mi dvaačtyřicet, ale cítím se mnohem mladší. Mám devatenáctiletého syna, který ovšem nevzešel z „lože manželského“, protože jsem se nikdy nevdala. Syn se mnou nebydlí, v současné době žije, pracuje a doufám i studuje v irském Dublinu.

Já jsem momentálně „single“, protože jsem se se svým dlouholetým partnerem loni na podzim rozešla. Ale moc mi to nevadí. Rozhodla jsem se totiž, že na své dosti pošramocené tělesné stránce pořádně zapracuji, a nejen že se budu cítit jako mladice, ale že také tak budu vypadat.

Už před rokem se totiž u mně objevily příznaky menopauzy (matka i sestra měly přechod už před čtyřicítkou) a já přibrala děsivých 17 kilogramů. Musela jsem zcela vyměnit šatník a nadváha se projevila i bolavými klouby a nejspíš stála i za mým rozchodem s přítelem...

Začala jsem se trápit hladovkou, což v hospodě, kde vám pořád kuchaři něco podstrojují, je obzvlášť těžké. Polykala jsem různé prášky, ale všechno zbytečně.

Proto jsem měla obrovskou radost, když jsem byla v rámci akce „splněná přání“ vybraná do hubnoucího programu Bailine. Původně jsem se snažila uspět v soutěži o liposukci, ale bylo tolik zájemkyň, že by to byl div, abych uspěla.

O této metodě už jsem četla tolik, že mi snad konečně s mým problémem pomůže. Samozřejmě že nepočítám s tím, že budu vypadat jako Agáta Hanychová, které hubnutí Bailine tak úžasně prospělo, ale snad mi nějaký ten centimetr ubere.

Terapie má trvat asi dva měsíce a já bych si moc přála shodit aspoň deset kilo. Celulitida mě tolik netrápí, ale ty špeky! Když si vzpomenu, že jsem ještě v pětadvaceti měla 55 cm v pase!

Mám trochu výčitky, že jsem se své postavě nezačala věnovat už dřív. I když krémy proti celulitidě mám v koupelně už hezkou řádku let (samozřejmě že je používám :-))! Ale jinak mi stačilo tu a tam plavání.

Jedno pozitivum to, že jsem momentálně bez práce, má. K Vánocům jsem si pořídila kolo, a jen co to počasí dovolí, začneme s kamarádkou objíždět krásy vlasti. Tedy – je to alespoň moje novoroční předsevzetí.

Ale také je možné, že na stránkách Ženy-in uspěju v nějaké další soutěži – třeba o „proměnu“. Denně proto „šmejdím“ na jejích stránkách a pátrám v článcích a sháním inspiraci.

Díky za podporu, vaše succubus
 

Partnerem plnění tohoto přání je
hubnutí řízené počítačovou metodou Bailine
www.1prettywomanfigure.cz/