Chuť na svého partnera má i po čtyřech letech čtenářka s nickem SStream...


Na vzhledu přece nezáleží. Je nesprávné člověka podle takto pomíjivé skutečnosti posuzovat.

Mimoto mě nikdy nikdo svým vzhledem neoslovil a ti, kteří se dostali za hranici platonického přátelství mě spíše okouzlili smyslem pro humor, intelektem a nakonec i tou pozorností. Nejsem zrovna žena typu modelka z obálky, a tak jsem byla za jakoukoliv pozornost docela i vděčná. S časem se sebevědomí srovnalo a já si užívala spíš sebe sama a života, než chlapů.

Po každé žádosti o ruku jsem prchla, jelikož jsem měla neblahý pocit, že k tomu došlo ve jménu kruhu poslední záchrany. A pravda, když jsem se na toho muže podívala po třech letech, kdy ho smysl pro humor kupodivu opustil, intelekt jakbysmet a pozornost mi něžně mávala z Titanicu, nebylo tam už nic, co by mě přitahovalo. Přehodnotila jsem tedy své preference a začala uvažovat o možnosti býti lesbičkou. Test bohužel vyšel negativní, a tak jsem začala zkoumat asexualitu.

Asexuální, tvrdě pracující v tom čase docela úspěšně vypadající žena se vydala na pracovní cestu. Přednáškový den byl celkem fajn, přednášející se střídali jeden za druhým, catering byl bezva a organizátoři byli samý vtípek, kotlík s energií se prostě vařil.

Na pódium vystoupil vysoký muž. Jeho chůze byla úplně jiná, než těch ostatních. Nesl se jako lev. Klidně, s grácií odložil své materiály a rozhlédl se po sále. Spadla mi čelist. Jeho hrudník byl obrovský, silný, mužný, ochranářský a .... jako tatínkův. Tvář kreslily výrazné čáry, které křičely do prostoru jsem to já a vím co říkám. Modrošedé oči mi probodly srdce a bylo po mně. Ještě ne, zcela mě umrtvily šediny nad ušima.

Mám chuť ho sežrat. I po čtyřech letech :-)

SStream

Text neprošel jazykovou úpravou


DNEŠNÍ TÉMA ZNÍ: Můj partner musí bezpodmínečně mít...

Na co u mužů hledíte ze všeho nejdříve? A co vám naopak vadí a nedokázaly byste to u partnera přejít, nehledě na to, jak úžasný by jinak byl?

schauma

Reklama