Budhismus je mi sympatický, dalajláma se rodí znovu jeho duše a pamatuje si i minulý život, poznává lidi a věci.

Výjimečně i malé děti si pamatují minulý život,někdy i svou původní řeč. V hypnoze je možné vrátit se do minulosti, což mne hodně láká, jen na to nemám odvahu.

Některé věci je snad lepší nevědět, asi by to poznání bolelo. Jednou jsem měla dost zvláštní sen, jako by byl z mého minulého života-byla jsem mladý a bohatý šlechtic,  ve velkém tanečním sálu, byl jsem tam doma.

Znal jsem všechny krásné dámy a hudbu i tanec, bylo to z období baroka. Myslím,že jsem byl pěkný proutník, podle našeho flirtování.

Jestli to byl vážně minulý život, pak byl krásný. Akorát je vysoce pravděpodobné, že jsem někomu ublížila a v tomto životě za to pykám. Nepamatuju si to, ale odplata je spravedlivá. V jednom životě jsme vrah, ve druhém oběť.

Musíme si prožít bolest kterou jsme způsobili. Potkáváme se znovu s lidmi,s kterými nemáme vyřízené účty, buď že jsme je milovali, nebo nenáviděli. Zkoušíme znova s nimi vycházet a žít správně. Pokud bych tedy nedokázala vydržet s manželem,v dalším životě bych byla já mužem,on ženou a zase by jsme byli spolu. Je to nová lekce,když jsme minulou nezvládli.

Přesně jako ve škole, nezvládne se učivo, tak se opakuje třída. Zenit duše je, když jsme zvládli všechny lekce, aniž jsme ubližovali a za odměnu už se nemusíme narodit, zůstaneme čistou energií lásky.
SNÍŽEK

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


Moc hezky jsi to řekla. A na hypnózu se vykašli. Myslím, že rvát si do vědomí něco, na co není duše připravená, není dobře. Pokud si člověk vzpomene spontánně, je to pořádku. Jakékoli násilí páchané na vědomí je podle mě zatěžující. Všechno má svůj čas. Děkuji Ti za pěkný příspěvek a měj pěkný den. Míša

Právě otázce karmy ve vašem vlastním životě, či životě vašich přátel, rodiny či známých je věnováno celé zítřejší denní téma.

  • Věříte v karmu lidské podstaty?
  • Věříte, že nežijete svůj první život?
  • Pamatujete si něco z toho předešlého?
  • Jak jste vy sami na tom s vlastní karmou?
  • Kde myslíte, že onen zenit, kterého má lidská „duše“ dosáhnout a co je pak?

Pište na redakce@zena-in.cz

Reklama