Čtenářka s nickem Snížek na to jde jinak. Jak získává zboží výhodně se dočtete z jejího příspěvku, za který samozřejmě děkujeme

Líbí se mi akce, kdy za zakoupení zboží dostanu u pokladny stírací los a hned mi dají, co vyhraju.Takto jsem vyhrála kolo, akorát jsem čekala, až ta akce skončí, abych si ho mohla odvézt, neboť by neměli na co lákat lidi. Kolo bylo v prodejně vystavené.

Láhev slivovice za koupi uzenin a lepení samolepek na kartičku se taky hodilo, to mne vylosovali. Pokud je v obchodě sezóní výprodej, jdu se podívat a co se hodí, levně koupím.

Stalo se mi, že jsem se přehrabovala v boxu, kde bylo všechno za 50 korun a byla tam krásná kožená peněženka, úplně naspodu. Dívala jsem se dovnitř a tam byly peníze, tak mi bylo jasné, že ji někdo ztratil. Protože neznám prodavačky a nevím, jestli by ji majitelce vrátily, vzala jsem si ji domů. Uvnitř byla adresa i telefoní číslo, hotovost 1500 korun. Zavolala jsem na to číslo a ta paní byla velice překvapená, řekla, že si k nám přijede. Přivezla mi dvě čokolády a moc děkovala.

Byla to důchodkyně, vůbec netušila, kde tu peněženku ztratila a doma nic neříkala,aby jí nenadávali, jak je dementní. Vůbec už nedoufala, že svou peněženku ještě někdy uvidí a peníze by jí moc chyběly na léky. Už jsem taky párkrát vyhrála v soutěžích z obchodů, kdy se koupí zboží a posílá pokladní blok. Dárkové poukázky se mi hodily, byly tři 500 korunové, připlatila jsem si a koupila si za ně boty, jsou perfektní.

Pro výhru dárkového balení vína a sady skleniček jsme si museli i přijet je převzít. Já mám radost z každé maličkosti, výhra mne vždycky potěší, i za luštění křížovek jsem několikrát vyhrála, dokonce i za příspěvky u Ženy-in. Baví mne pokoušet štěstí a ono mi to občas vyjde, zpestřuju si tak život.

SNÍŽEK

Taková poctivost se už jen tak nevidí. Tady vás asi pokoušel ďáblík, ale vy jste mu pěkně vypálila rybník.

Co vy na to, milé ženy-in? Vrátily byste peněženku, nebo neodolaly pokušení? Také pokoušíte štěstí v různých akcích? Sbíráte kupóny, stíráte losy a vyhledáváte slevy? Už jste něco získala výhodně? Co to bylo? Pochlubíte se?Jste také shánčlivá a baví vás nakupovat ve slevách, v bazarech a zastavárnách? Jaký nejůžasnější „kup“ se vám povedl?

Napište na redakce@zena-in.cz