Další krásný příspěvek k dnešnímu tématu poslala čtenářka s nickem Snížek. Dlouho hledala, až našla. Už třicet let žije šťastně se svým mužem. Princové patří do pohádek.

DLOUHO JSEM HLEDALA

Chtěla jsem spolehlivého muže který pracuje,nechlastá a bude mne mít rád i naše budoucí děti.Přesto že by to nemusel být zrovna princ,nebyl stále k nalezení.Zato domýšlivých proutníků a alkoholiků byly mraky.Potom až jsem to téměř vzdávala,potkala jsem se s ním.Dlouho jsme byli jen kamarádi,moc jsme si rozuměli.Byl už vybouřený a věděl co chce,taky měl zájem založit rodinu.Brzo mi ukázal,jak je spolehlivý a obětavý,když jsem byla v nemocnici a on za mnou jezdil a přivezl i moje rodiče.Vyráběl mi dárečky,takže šikovný a pracovitý byl taky.Pil minimálně a za třicet let co s ním žiju jsem ho nikdy neviděla opilého.Když jsem přijela se synem z porodnice,měl dovolenou a staral se,i plenky pral.Gentleman je taky,nikdy by mne nenechal nést těžkou tašku,když je se mnou.Když jsem měla po operaci ruky,dělal všechno jenom on a pomáhá mi stále co je třeba.Je domácí kutil a o všechno se postará naprosto spolehlivě.Jako proutník se nikdy neprojevil,není ten typ,to bych netolerovala.Do hospody vůbec nechodí a kouřit přestal sám než jsme se vzali. Za těch třicet let mne ještě nezklamal. Takže princové na bílém koni patří do pohádky, pro život mi stačí můj muž. Ženy,které čekají na prince,mají vysoké nároky a potom často zůstanou samy. Nejsem princezna,mám toho,který mi vyhovuje.

SNÍŽEK

___________

I když nejste princezna, život máte pohádkový. Děkuji za příspěvek a ať vám ten krásný vztah s manželem ještě hodně dlouho vydrží.

Saša

Téma dnešního dne 13. června

Existují princové na bílém koni? Dočkala jste se toho svého, nebo na něj teprve čekáte?

Téma princové (a králové) našich srdcí se týká jak těch, které už si svého prince našly, popřípadě i ztratily, tak i těch, které na svého „prince na bílém koni“ teprve čekají.  

Ve vztahu dvou lidí je důležitá láska, tolerance, ohleduplnost a úcta jednoho k druhému. Pokud k tomu připočteme i tu správnou jiskru, krásu, odvahu a chrabrost, máme tu prince jak vyšitého. Která by po něm netoužila… a některá se i dočkala.

Napište nám v tyto krásné, slunečné dny, zda se v dáli, zalitý sluncem - ten VÁŠ pravý princ objevil.  

 • Jaké vlastnosti by podle vás měl mít novodobý princ na bílém koni?  
 • Dočkala jste se Vy sama toho vysněného?
 • Pokud ano, splňoval vlastnosti, které jste si vysnila?
 • Zůstaly mu i do budoucna?
 • Proč právě ON?
 • Proč on ne?
 • Myslíte si, že se dnešní muži hodně liší od mužů, dejme tomu z doby Oldřicha Nového?
 • Je Váš muž gentleman?
 • Dokázal by za Vás „bojovat“ a ochránit Vás i vaši rodinu?
 • Čekáte teprve na toho správného?
 • Zklamal Vás už nějaký „zlý“ princ?

Opět mě napadá tisíce otázek, ale nechám prostor raději pro vás

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Nejhezčí pohádkový příběh odměníme: společenskou hrou Laškování a k tomu ještě dostanete nádavkem veselou knihu Jiřiny Tejkalové: Já a štrúdl.

darek

Zda se napřed pustit do pečení štrúdlu a pak do laškování, a nebo nejdříve zalaškovat a pak se pustit do štrúdlu, to už nechám na výherkyni ))