Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. Tentokrát se nám naše čtenářka s nickem Snížek svěřila, jak vyřešila oblékání svého syna

Syn je dospělý, jeho vkus se s mým naprosto neshoduje, ale toleruji mu, co si koupí, však v tom bude chodit, takže jeho věc. Už když byl malý, mohl si vybrat, jaké chce oblečení, ale to mu stačilo ke štěstí tričko s obrázkem. Kupuje si značkové oblečení a dlouho mu vydrží hezké.

Vždycky si oblíbí určité věci, ty mu po víkendu vyperu, aby je měl připravené na další akci. Má právo na svůj styl oblékání, nemluvím mu do toho, jen když mi předvádí nové věci, tak mu řeknu, že teda toto bych mu opravdu já nekoupila. Zalapám po vzduchu a řeknu si, klid, to je běžný generační problém, naši kdysi taky žasli, v čem chodím. Ale zatím co já byla nenažraná, takže u mne byl problém spíše mne živit, u syna je to celkem v rovnováze, nesní toho až tolik, jako já kdysi. Nakupovali jsme spolu, když byl malý, nic se mu nelíbilo a já z něj byla na infarkt, teď si většinou objednává oblečení přes internet a je to v pohodě.

Kdysi jsem mu v  dobré víře sama koupila výhodně mikinu, moc se mi líbila, slibuju, že takovou nepředloženost už nikdy neudělám. Ani si ji nezkusil, řekl - pche, to je hrůza, nos si ji sama - takže já ze vzteku ji opravdu nosím, co taky s ní, přece nenechám ležet ve skříni něco, co se mi líbí. Tímto jsem úplně vyléčená, abych mu já sama něco kupovala. Jako dárek dostane peníze na oblečení, které si sám vybere a je klid.

SNÍŽEK

Hlavně, že se líbí vám. Také jsem to tak řešila. Kupovala jsem jen věci, které bych v případě, že se nebudou líbit, mohla nosit sama.

Jak řešíte oblékání svých dětí vy, milé ženy-in? Raději jim dáváte peníze, ať si kupují oblečení podle svého vkusu? Nebo je vaše díte ještě malé a nemluví vám do toho? Pamatujete na své dětství? Co jste nerada nosila a rodiče vás přesto nutili? Dokážete se dnes vžít do vkusu svých dětí? Shodnete se při výběru oblečení, nebo máte pocit, že už vám v této oblasti ujel vlak a nechápete?

Napište nám o svých radostech i strastech s dětským oblékáním na redakce@zena-in.cz

Dnešní soutěž: mikina