Děkujeme za první májový příspěvek od čtenářky s nicekm Snížek.

Moje první láska byla v mém předškolním věku, ten chlapec měl naproti nás babičku. Byl ranní ptáčátko, chodil mne budit s čokoládkou v ruce a pusinkou. Nevadilo mu, že na mne musí počkat, až se nasnídám, abychom si šli hrát, byl u nás každý den. Jednou jsme spolu měli i scénku na vystoupení na školkové besídce, on byl kominíček a dal mi pusu pro štěstí.

Moje neopětovaná láska, toho jsem viděla. když jsem měla ve čtvrté třídě napsat trest, že nemám rušit při vyučování, byl to bratr mojí spolužačky, u které jsem trest psala. Téměř do své plnoletosti jsem čekala, že se rozhoupe, ale marně. Jednou mi vystřelil na pouti růži, jednou mne doprovázel ze zábavy a políbil, ale dál nic. Byla jsem nezkušená, abych věděla, co s tím. Nakonec jsme zůstali jen kamarádi. Až jsem měla vážnou známost, pozval mne do kina a chtěl se mnou mluvit, jenže pozdě.

Můj muž mě loni rozesmál. Chtěla jsem po něm pusu pod rozkvetlou třešní. On byl z toho celý nesvůj, i když bylo tma, stále se ohlížel, měl obavy, aby nás při tom neviděli sousedé. Kdysi mu bylo fuk, kdo nás při líbání vidí.

Lásku mi neprojevuje kecáním, ale činy. Když jsem nemohla jezdit na kole, chodil se mnou na nákupy pěšky, vařil i po noční směně, když jsem nebyla schopná. Bez něj jsem neměla šanci se ani osprchovat a umýt si vlasy. Doplňujeme se a pomáháme si, když je třeba. Když jsou zlé časy, umí být obětavý, je šikovný a pracovitý.

SNÍŽEK

Je vidět, že jste na svého muže náležitě (a jistě právem) pyšná. Jestlipak vás políbil pod třešní i letos?

A co vy, milé ženy-in, dostly jste první májový polibek pod rozkvetlým stromem? Musely jste si o něj říct, nebo byl váš partner iniciativní? Jste do něj stále zamilovaná? Jak mu svou lásku projevujete? Kdy jste mu napsledy řekla, že ho máte ráda? Kdy to řekl naposledy on vám?

Napište nám o svých láskách. Jakou budou mít podobu, už necháme na vás. Své příspěvky na téma Máj-lásky čas posílejte na redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama