Máte rádi exotiku? Pokud se vám nechce cestovat někam daleko, trávit dlouhé hodiny v letadle, vyzkoušejte Kanárské ostrovy. Naše čtenářka Slávka byla letos na Gran Canaria a užila si dovolenou přesně podle svých představ. Zeptali jsme se jí na několik otázek, jak se jí tam líbilo a co by vám ostatním mohla doporučit.

Gran Canaria

Proč jste se vydala zrovna na Gran Canaria?
Kanárské ostrovy mne už lákají více než deset let, je to takový můj splněný sen. Od začátku jsem věděla, že chci na Gran Canaria, vidět ty krásné písečné duny. Konečně jsme se s manželem rozhodli, že tam poletíme. Díky Žena-in jsme letěli s Canaria Travel - moc ráda čtu vaše články.

Kde jste bydleli?
Pronajali jsme si apartmány Las Brisas v centru Maspalomas. Chtěla jsem zažít ruch města, chodit večer na procházky, sednout si na skleničku. Vyhovovalo nám, že jsme si v apartmánech mohli vařit, když bylo potřeba, a bylo to všude kousek. I k moři.

kanary

Co byste čtenářkám doporučila?
Určitě výlety do hor a do středu ostrova. Je to nádherné, odjet z blízkosti moře a vidět ostrov jinak, tak pustý a nádherný. Zastavili jsme na každé vyhlídce a kochali jsme se. Díky tomu, že jsme si půjčili auto, to bylo velmi jednoduché. Také Aquapark byl super, ale ten spíš ocení rodiny s dětmi. Líbila se mi ostrovní příroda, divoké palmy a křehké orchideje v zahradách. Večerní provázky po pláži, když se už všichni balí domů, jsou také nezapomenutelné.

Jak se vám dovolená líbila?
Bylo to zase něco úplně jiného. Poušť na jihu, obrovské duny, to je místo, které se hned tak nevidí. Jsem ráda, že jsem na Gran Canaria byla, že jsem to zažila. Klidně bych se sem zase vrátila. Nebo na jiný ostrov, abych měla srovnání. Je to krásné místo, můžu jen doporučit!


Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 7, případně na telefonu: +420 / 221969224 nebo +420 / 221969234 mobilní operátor 602313049 fax 224946391 nebo 224 948025.
Otevřeno: Pondělí - pátek 09.00 - 20.00 hodin Sobota + neděle 10.00 - 18.00 hodin

Reklama