a píše: „Moje peněženka je většinou nadupaná k prasknutí. Stačí pár drobásků a nejde zavřít.“Patří k těm ženám, které mají v peněžence téměř vše a proto upřednosťnují peněženky se spoustou kapsiček

Mám ráda peněženky s hodně kapsičkami. Už mám druhou, dokavad se nerozpadne, tak ji nevyměňuji. První jsem musela vyměnit kvůli rozbitému zipu, který jsem měla už vícekrát spravený a začala se mi celkově trhat. Dlouho jsem sháněla peněženku podobnou té staré a hl. aby měla hodně kapsiček. Až jednou na plese jsem takovou vyhrála.

selynka

selynka

V peněžence mám všechno-kromě peněz a stravenek, tak i osobní doklady, slevové kartičky, vizitky, zdravotní průkaz. Mimo jiné, co bych tam už nemusela mít, je dávno neplatný studentský slevový průkaz a lítačka. Vyndavat se mi to nechce z důvodu, že jsem je občas používala, když jsme někam šli a studenti měli slevu :-D ukázala jsem kartičku, ani ji nezkoumali a hned jsem měla slevu :-D a to, že byla neplatná, si nikdy nevšimli. Pro jistotu ji ještě mám v peněžence, i když teď bych místo studenta uplatňovala rodinnou slevu :-D.

Jako asi skoro každý má v peněžence nějaké fotografie, tak i já jich tam pár mám- fotografii babičky, která bohužel už tady není. Psa, kterého jsme měli 15 let- také už tu není, pak manžela, bráchy, taťky, kámošů-vyměňovali jsme si mezi sebou foto a doteď je mám uložené v peněžence. Musím si tam ještě dát foto dcerky.

Jediné, co v mé peněžence není, jsou doklady od auta, poněvadž auto si bere manžel do práce, tak je necháváme rovnou v autě. Kolikrát se mi stalo, že jsem jela bez papírů. Když jsou v autě, tak jsou vždy po ruce a hl. je nikde nemůžu zapomenout :-D. A vůbec se nebojím, že by je někdo mohl ukrást, protože tu naší starou káru, by nikoho ani nenapadlo otevřít :-D.

Mojí současnou a druhou peněženku mám už asi 7 let a vypadá pořád jako nová, nikde se neškube, nepáře, tak doufám že mi ještě dlouho vydrží. Nezlobila bych se, kdyby mi vydržela až do důchodu :-D

Salynka01

Milá Salynko01 a to se nebojíte, že svou peněženku ztratíte i se všemi svými poklady

 

 

Reklama