sice také napsala na dnešní téma svůj názor, ale ještě zajímavější je tato novinka. Posílá i pár fotek ze svatby. Moc blahopřejeme a přejeme hodně lásky.. A pokud bude pršet, tak jenom štěstí

Přeji všem pěkný den, dnešní téma mě docela zaujalo tak jsem se rozhodla po delší době něco krátkého napsat, než pojedeme pryč. Já a dešník? Co to vlastně je? Pro mě deštník neexistuje. Já osobně vlastní deštník nemám. Ano je pravda, že tu jeden deštník máme, ale já raději používám na bundě kapucu a nebo na mikině. Mě to bohatě stačí. Raději zmoknu, déšť my nevadí. Pokud bych ale deštník mít musela, tak my opravdu ladit s oblečením nemusí, ale zase nesmí hodně svítit, být hodně barevný atd. Měl by být prostě obyčejný, nejlépe jednobarevný.

Jako dítě jsem deštník nosit musela, ale vůbec jsem ho neměla ráda. Stejně když byl větší vítr tak svůj účel ani nesplnil. Při větším větru se my vždy protočil a už vůbec jako deštník nevypadal. Pořád jsem ho musela vracet do správné polohy a asi možná proto ty deštníky nemám ráda. Mě to příjde jako zbytečná věc. Zabírá mi to ruce. Takhle při kapuci mám volné ruce a mohu nést třeba tašku nebo něco jiného. Při držení deštníku nemám jednu ruku volnou a hlavně když je dost velký vítr tak se deštník musí držet obouma rukama, aby mně neuletěl. Nebo alespoň já ho tak musím držet.

Holinky? Sakra ty jsem snad nikdy v životě neměla, možná kdysi na táboře jako malá holka, ale teď bych je rozhodně na nohy vůbec nikdy nevzala. To ať mi raději do botasek teče :-D Nepromokavé bundy jsou asi nejlepším řešením. Dvě takové mám. Jednu zimní a jednu letní a bohatě my na déšť stačí. A pláštěnky? No tak ty také opravdu nenosím. Ano jednou jsem jí měla vloni když jsme byli na jednom festivalu a celý den jenom pršelo. To se nedalo. Byli jsme turch mokré, tak jsme se jeli domu převléknout a vzali si pláštěnku, takže jsem nakonec v ní musela vydržet. To byl jeden jediný den, kdy mi déšť vadil, kdy jsem hodně promokla a museli jsme zbytečně jezdit domu se převléknout. Byl to velký ceďák a tak se to prostě bez láštěnky vydržet nedalo.

Užijte si dnešní den a já doufám že dnes bude bez deště, neboť jedeme na výlet do Německa, tak ať si to užijeme. Zasílám vám dodatečně alespoň 3 fotografie ze svatby + 1 celé naší rodiny. Chybí tam, ale jeden človíček, protože někdo to vyfotit musel :-) Vím že se tady na ně pár čtenářek těší :-) Teď už ale záleží na redakci zda vám je do tohoto článku zveřejní, když je to mimo téma.

kote

kote

kote

kote

malinke-kote

Milá malinké-kote, to by byla redakce sama proti sobě, kdyby takovou událost nezveřejnila. Děkujeme za fotky ze svatby a ještě jednou přejeme všechno nejlepší v novém životě

Text nebyl redakčně upraven

Reklama