Pěkný slunečný den! Jsem klasická Ryba - snílek a cíťa, ale dobře se umíme vcítit do někoho jiného, až je nám to ke škodě.

Třeba u mne - lidé i cizí mají zvláštní potřebu se mi svěřovat se svými trablemi a city. Umím je vyslechnout, něco i poradit a ještě dlouho o nich přemýšlím...

Pak mám hlavu jako balón a můj drahý (Býk) to těžce nese. Prý se nemám zabývat problémy druhých, když jich mám sama dost. Ale rybám to dost dobře nejde.

Jsme údajně nejempatičtější znamení zvěrokruhu. Jsme duchovně založené, až příliš ohleduplné, ale jinak to neumíme.
Je zvláštní, že mí nejlepší přátelé a také partner jsou býci - zdejší články toto spojení nevidí jako příliš šťastné. Jinde nás hodnotí odlišně a docela to sedí:

Spojení Býka, který je pod vládou Venuše, s Rybami ovlivněnými Neptunem, dává harmonický a dlouhodobý milostný vztah, který přestojí všechny překážky. Tito dva lidé se budou skvěle doplňovat. Ryby jsou citlivé, intuitivní a plné pochopení, poskytnou tedy Býkovi inspiraci a budou ho podporovat ve všem, co dělá.

Prakticky založený Býk bude pro Ryby oporou a bude k nim pozorný a ohleduplný, i když se mu možná občas nepovede vycítit, co si jeho polovička právě myslí.

Příjemný týden všem!
Rusalka2008   :-)


Vy jste prostě takoví samaritáni, kteří jsou tady pro všechny. Leckdy prostě i na úkor vlastních. Tak to u Rybek bývá a těžko na tom někdo něco změní. Děkuji Ti za příspěvek a přeji Ti hodně štěstí Míša

 

Jaké znamení máte nejraději a se kterým máte naopak největší problém?

Vaše zkušenosti a názory dnes očekávám na redakce@zena-in.cz. Doufám, že vás bude dnešní téma dne i den na ženě-in bavit.