až dostaví domek. Kdo by se netěšil, představa prosluněného voňavého rána a dobré snídaně v kruhu svých nejbližších patří mezi ty nejromantičtější

Přeji krásný slunečný den všem, krátce řed půl desátou jsme s malou dosnídaly, ale nebylo to nic moc. Ona trošku Nutrilonu, kousek rohlíku se sýrem, jako zákusek půl banánu. Já kávu, čaj (zásadně piji po ránu obojí) a k tomu také rohlík se sýrem (přiznávám, já jsem ho snědla celý).

Když jsem chodila do práce, doma jsem vypila jen hrnek čaje, někdy i dva, když jsem to stihla, v práci si uvařila kafe (tam mi totiž chutná mnohem víc) a pak snídala, až jak to vyšlo.

Společné snídaně s mužem máme jen občas, když už nám to vyjde, bývá to většinou v neděli. Pořádně snídám snad jen na dovolených, aby ne, když má člověk vydržet celý den na svahu nebo u moře. To si pak klidně dám i pořádnou anglickou snídani, když mi ji někdo připraví.

Pamatuji se na dovolenou na Zakynthosu, byla jsem ve 24. týdnu těhotenství. Před dovčou jsem byla na ultrazvuku, po ní také, miminko nám za tu dobu nevyrostlo rozměrově o tři týdny, které oba ultrazvuky dělily, ale rovnou o týdny čtyři :-)

Jinak se strašně moc těším, až dostavíme náš domeček, že budeme v létě snídat venku na terase. Muž tvrdí, že jsem snílek, že na nějaké vysedávání stejně nebude čas a když, tak zase jen v neděli. Jsem skromná, budu ráda, když to alespoň v tu neděli vyjde....

RosaGloriaDei

Milá RosaGloriaDei, jen klidně sněte a věřte, že se vám to splní. Držím všechny palce, ať to nejsou jenom ty neděle.

Snídáte také rády pod širým nebem? Je vám to dopřáno nejen o víkendu a o dovolených, nebo si o tom jen tak sníte? Jak vypadá vaše snídaně všedních dnů?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama