Čtenářka Romana čekala na svého prince na bílém koni do třiceti let. Pak odhodila „Popelčinu škrabošku“ a pustila se do hledání sama. Jak to dopadlo, se dozvíte v dalším ranním příspěvku.

K dnešnímu tématu princ na bílém koni bych napsala toto.
Čekala jsem do třiceti, mezitím jsem se stýkala se samými „koňmi“.Po třicítce jsem dospěla k názoru, že princ sám nepřijede a že mu budu muset jet naproti. Všechny dosavadní koně ze stájí jsem propustila na svobodu a vydala se hledat vytouženého prince. Nalíčila jsem se, upravila, zamávala jsem sestrám i maceše a rozjela jsem se do světa. Ze všeho nejdůležitější bylo sundat „Popelčinu škrabošku“.
Po cestě jsem však dostala defekt na automobilu a musela jsem navštívit nejbližší autoservis. Jak to dopadlo? Krása i peníze šly stranou, do popředí se dostala upřímná a veselá povaha s ryzím charakterem. Můj současný přítel není žádný Brad Pitt ani Leonardo di Caprio, nemá konto jako Onassis nebo Rotchield, je to automechanik Vráťa a já ho miluju! Díky němu jsem přehodnotila žebříček svých hodnot a už se těším, až si mě vezme za ženu. Svatbu máme naplánovanou na 24. září.

Hezký den všem a věřte, že i za usmolenou tváří a špinavýma rukama může být schovaný princ.

Romana K. Jablonec nad Nisou

___________

Není všechno zlato, co se třpytí. Vždyť i takový usmolený kominík nosí štěstí. Ať vám ho přinese i v září )) Děkuji za hezký příspěvek
Saša

Téma dnešního dne 13. června

Existují princové na bílém koni? Dočkala jste se toho svého, nebo na něj teprve čekáte?

Téma princové (a králové) našich srdcí se týká jak těch, které už si svého prince našly, popřípadě i ztratily, tak i těch, které na svého „prince na bílém koni“ teprve čekají.  

Ve vztahu dvou lidí je důležitá láska, tolerance, ohleduplnost a úcta jednoho k druhému. Pokud k tomu připočteme i tu správnou jiskru, krásu, odvahu a chrabrost, máme tu prince jak vyšitého. Která by po něm netoužila… a některá se i dočkala.

Napište nám v tyto krásné, slunečné dny, zda se v dáli, zalitý sluncem - ten VÁŠ pravý princ objevil.  

 • Jaké vlastnosti by podle vás měl mít novodobý princ na bílém koni?  
 • Dočkala jste se Vy sama toho vysněného?
 • Pokud ano, splňoval vlastnosti, které jste si vysnila?
 • Zůstaly mu i do budoucna?
 • Proč právě ON?
 • Proč on ne?
 • Myslíte si, že se dnešní muži hodně liší od mužů, dejme tomu z doby Oldřicha Nového?
 • Je Váš muž gentleman?
 • Dokázal by za Vás „bojovat“ a ochránit Vás i vaši rodinu?
 • Čekáte teprve na toho správného?
 • Zklamal Vás už nějaký „zlý“ princ?

Opět mě napadá tisíce otázek, ale nechám prostor raději pro vás

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Nejhezčí pohádkový příběh odměníme: společenskou hrou Laškování a k tomu ještě dostanete nádavkem veselou knihu Jiřiny Tejkalové: Já a štrúdl.

darek

Zda se napřed pustit do pečení štrúdlu a pak do laškování, a nebo nejdříve zalaškovat a pak se pustit do štrúdlu, to už nechám na výherkyni ))

Reklama